Gwiazdy

"Top Model". Dominic pokłócił się z Ernestem. Dwie osoby odpadły z programu

Top Model. Sezon 9, odcinek 10.

Gwiazdy

"Top Model". Dominic pokłócił się z Ernestem. Dwie osoby odpadły z programu

Top Model. Sezon 9, odcinek 10.

"Top Model" - za nami 10. odcinek, w którym aż dwóch uczestników zakończyło swoją przygodę z programem. Nie było łatwo. Tym razem osoby walczące o tytuł "Top Modela" rywalizowały w parach. Momentami atmosfera była bardzo napięta. Co jeszcze działo się w odcinku?

Emocje w 10. odcinku "Top Model" wzięły górę. Ośmioro uczestników show walczyło o miejsce w półfinale. Niestety dwójkę z nich widzieliśmy po raz ostatni. 

10. odcinek "Top Model" - co działo się w programie?

W 10. odcinku "Top Model" uczestnicy walczyli m.in. o wyjazd na fashion week. Żeby jednak po niego sięgnąć, musieli zmierzyć się ze sporymi wyzwaniami.

Pierwsze zadanie polegało na samodzielnym przygotowaniu stylizacji i wykonaniu dobrych zdjęć do katalogu modowego. Uczestnicy działali w parach. Na współpracę mieli tylko 20 minut.

Dominic i Ernest nie mogli dojść do porozumienia. Ten drugi miał do kolegi ogromny żal, ponieważ nie tak wyobrażał sobie to zadanie...

Dominic nie pomagał mi 

- żalił się przed kamerami. 

Ostatecznie najlepiej z zadaniem poradzili sobie Dominik i Weronika. Uczestnicy w nagrodę zgarnęli udział w kampanii reklamowej.

"Top Model" - Mariusz miał problem z makijażem

W kolejnym zadaniu uczestnicy "Top Model" musieli wraz z pomocą charakteryzatorów stworzyć makijaże, które odzwierciedlały to, co jest dla nich w życiu ważne. Niektórzy napotkali na duże trudności z wykonaniem tego zadania.

To jest jakaś abstrakcja. (...) Ostatni raz byłem pomalowany, jak byłem malutki i ciocia z mamą chciały sobie zażartować

- mówił zniechęcony Mariusz. 

Nieco pogodniej do zadania podszedł Dominic, który jak zawsze wykonał wszystko z uśmiechem na twarzy. Uczestnik musiał się ogolić, ponieważ zarost przeszkadzał w wykonaniu makijażu. 

Ostatecznie konkurencję wygrała Patrycja, która w opinii jury nie miała sobie równych. W nagrodę uczestniczka została twarzą nowej linii wegańskich kosmetyków.

"Top Model" - sesja dla "Vogue"

W ostatniej już konkurencji w tym odcinku, uczestnicy mieli odwzorować postaci z obrazów na tle dzieł sztuki w Muzeum Narodowym w Warszawie. Zdjęcia zrobił światowej sławy fotograf, Marcin Kempski.

Chociaż po raz kolejny w centrum zainteresowania był Dominic, nad którego zdjęciem rozpływało się jury, to wygrana należała do Mikołaja. Już wkrótce zobaczymy go w sesji dla polskiego "Vogue'a"!

"Top Model" - kto odpadł z odcinka?

Zmagania uczestników 9. edycji "Top Model" oceniało jak zawsze jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.  Ale to nie wszyscy! Jako gość specjalny do panelu dołączyła w tym odcinku supermodelka Monika JAC Jagaciak.

Podczas sesji zdjęciowej w muzeum, najsłabiej poszło Karolinie Płockiej i Mariuszowi Jakubowskiemu i to właśnie oni pożegnali się z programem

Dasz sobie radę, w ogóle o ciebie się nie martwię 

- powiedziała Joanna Krupa do Mariusza. 

"Top Model" - kto pojedzie na fashion week?

W kolejnym odcinku oglądać będziemy zmagania szóstki uczestników na fashion weeku. To Dominic D’Angelica, Weronika Kaniewska, Ernest Morawski, Maja Siwik, Patrycja Sobolewska i Mikołaj Śmieszek będą mieli szanse zaprezentować swoje umiejętności na upragnionym przez modeli wybiegu. 

 "Top Model" – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl

Zobacz też:

Co w 11. odcinku TOP Model? Zaskakujące powroty! Zobacz zapowiedź:

Top Model | Sezon 9 | Odcinek 11 | Zwiastun

Co sądzisz o tym artykule?
55
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0