Gwiazdy

Top Model 10: kto odpadł z programu i nie pojedzie na Fashion Week?

Gwiazdy

Top Model 10: kto odpadł z programu i nie pojedzie na Fashion Week?

Anna Jaroszewska i Michał Gała pożegnali się z programem Top Model i nie wezmą udziału w tygodniu mody. W 10. odcinku 8 serii Top Model. poza uczestnikami poprzednich edycji: Kasią Szklarczyk, Anią Markowską, Żakliną Ta Dinh, Hubertem Gromadzkim, Franciszkiem Strąkowskim, Patrykiem Grudowiczem, Adamem Bogutą i Adamem Niedźwiedziem, pojawiła się także, w roli gościa specjalnego - Małgorzata Kożuchowska. Premierowe odcinki 8. sezonu "Top Model" w poniedziałki o 21.30 w TVN.

Kto jedzie do Stambułu na Fashion Week?

W kolejnym odcinku Top Model, na Fashion Week do Stambułu wybiorą się: Sandra Dorsz, Klaudia El Dursi, Olga Kleczkowska, Kinga Wawrzyniak, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian, którzy pozostali w programie i nadal walczą o finał.

Gość specjalny Małgorzata Kożuchowska

Wspólnie z Małgorzatą Kożuchowską uczestnicy wzięli udział w świątecznej kampanii promocyjnej. Jak sobie poradzili?

Uczestnicy poprzednich edycji w deszczowej sesji

W zadaniu specjalnym - intymnej sesji w deszczu udziałwzięli uczestnicy poprzednich edycji programu: Kasia Szklarczyk, Ania Markowska, Żaklina Ta Dinh, Hubert Gromadzki, Franciszek Strąkowski, Patryk Grudowicz, Adam Boguta i Adam Niedźwiedź.

Michał Gała

22 lata, wymiary: 95/80/88 cm, wzrost: 186 cm
Michał skoczył Technikum Ochrony Środowiska w Zielonej Górze. Do wzięcia udziału w programie namówił go dobry przyjaciel. Jego największym marzeniem jest udział w kabarecie, jeśli chodzi o świat mody, to chciałby, aby jego twarz znalazła się na okładce prestiżowego magazynu. Jest aktywny, biega, ćwiczy z ciężarami i uprawia kalistenikę.

Ania Jaroszewska

26 lat, wymiary: 89/65/90 cm, wzrost: 175 cm
Zawodowo zajmuje się fotografią, specjalizuje się głównie w portretach. Do programu zgłosiła się, bo całe życie marzyła o tym, żeby zostać modelką. Teraz znalazła w sobie siłę, by po te marzenia sięgnąć i pomyślała, że casting do "Top Model" może jej w tym pomóc. Najbardziej inspiruje ją natura. Jest weganką i uprawia jogę, chciałby promować ekologiczny styl życia. Jej wielkim marzeniem jest praca dla największych marek modowych. Chce wykorzystać szansę, jaką może dać jej program i wspiąć się na sam modowy szczyt.
Co sądzisz o tym artykule?
60
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0