Gwiazdy

Tomasz Wania - kim jest polski gwiazdor brytyjskiego Big Brothera?

Gwiazdy

Tomasz Wania - kim jest polski gwiazdor brytyjskiego Big Brothera?

Kim jest Tomasz Wania? Skąd wziął się w brytyjskim Big Brotherze? I dlaczego z dnia na dzień stał się gwiazdą? Posłuchajcie historii Tomasza Wanii, który od 11 lat mieszka w Wielkiej Brytanii i od męskich koszul w kratę woli kwieciste sukienki.

Tomasz Wania ma 31 lat i pochodzi z Sanoka (urodził się 16 kwietnia 1987 roku). Na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii i... jest gwiazdą programu "Big Brother UK".

Sympatię widzów zapełnił mu jego charakterystyczny styl i uśmiech, który prawie nigdy nie znika z jego twarzy.

Jak sam mówi -  jest osobą płynną płciowo. 

Ja uważam osobiście, że każdy ma w sobie ten pierwiastek męski lub żeński, lub inny gender, bo wiadomo, że teraz coraz więcej wiemy o płci, że jest płynna, że każdy identyfikuje się trochę inaczej. Ja cieszę się, że mam w sobie wszystkie te pierwiastki i pozwalam im fruwać i pozwalam im być wolnymi.


Naszemu reporterowi opowiedział też o swoim związku - gdzie poznał swojego partnera i ile czasu są już ze sobą? Dowiedzieliśmy się również co spowodowało, że Tomasz Wania postanowił opuścić Polskę i dlaczego w Wielkiej Brytanii żyje mu się znacznie lepiej niż w w kraju rodzinnym...

Jedyne co chciałem to żyć w świętym spokoju

Mateuszowi Hładkiemu opowiedział też o traumatycznych przeżyciach z przeszłości. Co spotkało go w polskim wojsku?

Czterech mnie złapało, dwóch za ręce, dwóch za nogi, piąty się położył na mnie, próbował udawać stosunek ... tak to było. 11 lat to zajęło ale przestałem w końcu płakać przez to...

Jak Tomasz Wania planuje wykorzystać swoją popularność?

Najbardziej chciałbym podnieść wizualność osób LGBT. Chciałbym, żeby wszyscy, którzy są mniejszością i mają mniejszy głos w społeczeństwie, mogli się wypowiadać bez problemów i żeby byli szanowani tak jak większość społeczeństwa.  
Co sądzisz o tym artykule?
31
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
19.01.2019
bart
mega pozytywna i skromna osoba!
19.01.2019
kobieta.
Bardzo pozytywny człowiek. Dla mnie nie jest ważne ,kto jaka preferencje seksualna wyznaje. I nie rozumiem tych ,którzy prześladują ludzi odmiennej płci. Serdecznie pozdrawiam pana ,panie Tomku.
17.01.2019
__________
Tomasz <3