Dzień Dobry Extra

Tę piosenkę nuci pół Polski

Dzień Dobry Extra

Tę piosenkę nuci pół Polski

"Wracam do domu, dom jest tam, gdzie jesteś Ty" - nuci dziś pół Polski za sprawą niezwykle klimatycznego spotu HGTV Home & Garden. Po rozpoczęciu szeroko zakrojonej kampanii w telewizji i radiu stacja dostała mnóstwo zapytań o utwór w nim użyty. Piosenka zilustrowana ciepłymi, rodzinnymi zdjęciami to utwór zespołu Lasery "Wracam", napisany specjalnie dla HGTV.

Odpowiadając na zainteresowanie widzów, stacja udostępniła cały utwór w dwóch wersjach językowych w popularnych serwisach muzycznych. Źródła do odsłuchania lub pobrania znajdziecie tutaj:

https://wmg.lnk.to/Wracam

https://wmg.lnk.to/ComingHome

Po kilku dniach od zamieszczenia piosenki w internecie, "Wracam" stało się prawdziwym hitem. Obecnie utwór znajduje się na czwartym miejscu listy 50 Viral Poland serwisu Deezer, co oznacza, że jest czwartym najchętniej udostępnianym tam utworem! Na serwisie YouTube pojawiają się już autorskie teledyski do tej piosenki i pojawiają się też komentarze, że "Wracam" powinno być... hymnem polskich emigrantów.

- Kiedy specjalnie na potrzeby kanału HGTV tworzyliśmy utwór „Wracam", mieliśmy nadzieję, że spodoba się naszym widzom i wywoła u nich wiele pozytywnych emocji. Zainteresowanie odbiorców przerosło nasze oczekiwania - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Marszałł, dyrektor marketingu i komunikacji w Grupie TVN.

Zespół Lasery tworzy trójka młodych wykonawców, pochodzących z gór. Ich pierwszy koncert, zagrany na urodzinowej domówce u przyjaciółki, miał być prezentem-niespodzianką, jednorazowym wydarzeniem. Kilka dni później zagrali kolejny, a potem następne. W grudniu 2016 nagrali swój pierwszy singiel: pop-rockową piosenkę „Wracam", którą niemal od razu zainteresowały się krajowe wytwórnie muzyczne. Na wiosnę 2017 grupa planuje premierę EP-ki.

Niemałą sensacją jest fakt, że w piosence „Wracam" gościnnie wystąpił jeden z najlepszych polskich perkusistów, Łukasz Moskal, znany między innymi ze współpracy z Kasią Nosowską i Moniką Brodką, a w chórkach zaśpiewała jedna z najciekawszych polskich wokalistek altpopowych, stylowa i utalentowana Oly.

Więcej na: hgtv.pl

Źródło: HGTV |
Co sądzisz o tym artykule?
46
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0