Gwiazdy

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Początek ich związku nie był łatwy

Gwiazdy

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Początek ich związku nie był łatwy

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są parą od 2009 roku, mają dwoje dzieci. Jak zaczęła się ich miłość? Jak ewaluowała z czasem? Jak wpłynęło na ich związek pojawienie się na świecie dzieci - Michała i Nadii? Posłuchajcie też, jak na ich relację wpływa fakt, że Arciuch i Kasprzykowski widzą się tam samo często w domu, jak i w pracy.

Więcej: Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą! To jest prawdziwa miłość!


Wspólna sztuka Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego

Tamarę Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego można oglądać razem w sztuce „Telewizja kłamie”, który wspólnie produkowali, a Bartek wyreżyserował. Poza tym nagrywają swoje rozmowy -podcasty, z których można więcej się dowiedzieć o nich, o ich życiu i pracy. 

W studiu Dzień Dobry TVN Arciuch i Kasprzykowski opowiedzieli o tym, czy praca z żoną lub mężem to dobry pomysł, czy nie mają czasem ochoty od siebie uciec, ponieważ spędzają ze sobą tak dużo czasu i jak bardzo przenoszą życie zawodowe do życia prywatnego.

Kiedy dzieciaki idą spać, siłą rzeczy trzeba czasem coś obgadać - powiedziała Tamara Arciuch.

Gdzie jest ta granica? Czy łączenie pracy i życia prywatnego to dla nich kara czy przywilej?

Dla nas praca razem to przywilej. Może jest też dlatego, że my poznaliśmy się w pracy i ta praca była pierwsza. Najpierw poznaliśmy się od strony zawodowej, a potem nawiązała się między nami relacja. Spotkaliśmy się na planie, zaprzyjaźniliśmy, a potem zakochaliśmy.

Para nie ukrywa, że ich początki były trudne. Zarówno Bartek, jak i Tamara, byli wcześniej w innych relacjach.

Pomimo wszystko przetrwaliśmy. My jesteśmy wdzięczni za to wszystko, co się wydarzyło. To nas scementowało. Ten ciężki początek w nieustannym kryzysie - dodał Bartek Kasprzykowski.

Historia miłości Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski to jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Tamara i Bartek poznali się ponad 12 lat temu na planie serialu "Halo Hans!"Do ich pierwszego spotkania doszło w taksówce - jechali na konferencję prasową związaną z serialem.

Już kilka miesięcy później zostali parą, a od 2009 roku pojawiali się już jako para na oficjalnych imprezach.

Miłość a pojawienie się na świecie dzieci

W czerwcu 2009 roku Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski doczekali się swojego pierwszego dziecka. Tamara urodziła chłopca - Michała.

W 2015 roku media zaczęły rozpisywać się o rzekomym kryzysie w ich związku. Zarówno Tamara, jak i Bartek zdementowali te doniesienia.

W 2016 roku Tamara i Bartek zostali znów rodzicami - powitali na świecie córeczkę Nadię. Nadia jest drugim dzieckiem pary, ale oboje wychowują jeszcze siedemnastoletniego Krzysztofa, syna Tamary Arciuch z poprzedniego związku.

Tamara i Bartek mieszkają pod Warszawą, w domku, stworzyli z sąsiadami "kolonię", w której się czują jak rodzina.


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
4
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0