Styl Życia

Sześcioraczki na świątecznym zdjęciu. "Czym wszystkie dzieciaki przykleiliście, że żadne nie ucieka?"

Dziewczynki z sześcioraczków

Dzień Dobry TVN

Styl Życia

Sześcioraczki na świątecznym zdjęciu. "Czym wszystkie dzieciaki przykleiliście, że żadne nie ucieka?"

Dziewczynki z sześcioraczków

Dzień Dobry TVN

Dla sześcioraczków z Tylmanowej to już drugie Boże Narodzenie. Z tej też okazji na ich profilu instagramowym pojawiło się świąteczne zdjęcie. Maluchy wyglądają uroczo, a fani nie wychodzą z podziwu dla rodziców, którym udało się skupić uwagę dzieci. 

Sześcioraczki w komplecie na zdjęciu

Śledząc profil na Instagramie szescioraczkipl możemy co chwilę podziwiać ich kolejne osiągnięcia i podglądać, jak maluchy z Tylmanowej pięknie się rozwijają. Na tablicy pojawiło się także świąteczne zdjęcie. Nela, Kaja, Malwina, Zosia i Filip siedzą grzecznie w świątecznych ubrankach (oczywiście jednakowych) tuż przy choince. Post został opatrzony życzeniami:

- Życzymy każdemu zdrowych, spokojnych i mimo wszystko radosnych Świąt Bożego Narodzenia ❤️ - czytamy we wpisie. 

Fani w odpowiedzi życzą wielu wspaniałości maluchom i ich rodzicom. Jednak nie mogą też wyjść z podziwu nad uchwyconym kadrem. Dopytują, jak udało się skupić uwagę maluchów, aby te nie rozeszły się każde w swoja stronę.  Zastanawiają się też, jak to możliwe, że dziewczynki nie ściągają opasek z głowy. Pod postem czytamy:

  • Piękne zdjęcie ale nam się nasuwa jedno pytanie... Czym wszystkie dzieciaki przykleiliście, że żadne nie ucieka ???. Wesołych świąt i duzooooo prezentów
  • Wesołych Świąt! ?? Ja nie wierzę w to co widzę , jak się udaje ustawić tyle dzieciaczków do jednego zdjęcia...? My z siostrą naszych 2 nie możemy ułożyć i jak się uda zrobić jakieś zdjęcie to jest cud
  • Wszystkiego Dobrego ! I konia z rzędem temu kto założył te wszystkie opaski i utrzymał na główkach dzieci ! Mi się nie udaje z 1 sztuką !<3
  • Podziwiam logistykę ubioru i zebrania wszystkich w takim skupieniu na jednym zdjęciu? Radości i zdrowia! Odpoczynku dla Rodziców. Cudna gromadka!

Niektórzy żartowali, że zdjęcie zapewne jest fotomontażem. Trzeba przyznać, że kadr jest niezwykle udany, a maluchy oczywiście urocze.  

Majowe święto sześcioraczków 

Ich narodzinami żyła cala Polska. Sześcioraczki z Tylmanowej przyszły na świat w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim w maju 2019 r. Z okazji pierwszych urodzin maluchów, rodzice Klaudia i Szymon Marzec opowiedzieli w Dzień Dobry TVN, jak świętowali ten wyjątkowy dzień i jak wygląda ich życie codzienne.

Zobacz wideo: Sześcioraczki świętują pierwsze urodziny

Zobacz też: 

Kicz czy tradycja? Oto bożonarodzeniowe swetry w tegorocznych stylizacjach gwiazd

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień spodziewają się dziecka. "Już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę"

Łukasz L.U.C. Rostkowski zostanie tatą. "W jedną noc zmajstrowałem dwójkę dzieci"

Co sądzisz o tym artykule?
82
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0