Gwiazdy

Syn Robina Williamsa wziął ślub. Dzień uroczystości był nieprzypadkowy

zaproszenie na ślub

JovanaT/ Getty Images

Gwiazdy

Syn Robina Williamsa wziął ślub. Dzień uroczystości był nieprzypadkowy

zaproszenie na ślub

JovanaT/ Getty Images

Zachary Williams już po ślubie. Syn zmarłego w 2014 roku aktora Robina Williamsa ożenił się 10 października. Jego wybranką jest długoletnia partnerka Olivia June. Dla małżonków data zaślubin była niezwykle ważna. Dlaczego zdecydowali się na ten dzień?

Zachary Williams wziął ślub

To był piękny dzień w życiu najstarszego syna Robina Williamsa. 37-letni Zachary wziął ślub. Jego wybranką jest Olivia June. Para poznała się w 2014 roku, kiedy mężczyzna przechodził przez trudny czas po śmierci ojca. Połączyło ich niezwykle silne uczucie. Rok temu na świecie powitali swoje pierwsze dziecko. Syna nazwali McLauilin, na cześć zmarłego Robina Williamsa, który miał tak na drugie imię. 10 października odbył się kameralny ślub Zaka i Olivii.

Jestem zachwycony, że mogłem poślubić moją najlepszą przyjaciółkę, Olivię June. Było wspaniale, a my nie mogliśmy wybrać lepszej daty

- napisał.

Olivia wyznała, że wymarzyli sobie 10 października na dzień ich ślubu. Dwa tygodnie przed uroczystością zaprosili najbliższą rodzinę i przyjaciół.

Jedną z moich ulubionych rzeczy w Zaku i naszej relacji jest to, że wykorzystujemy wszystko, co daje nam życie. Żyjemy według własnych warunków i zasad (…) Z ogromną miłością i dumą przyznaję, że oficjalnie jestem Panią Williams, a mój najlepszy przyjaciel Zak, jest moim mężem

- podpisała wspólną fotografię.

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

Para przyrzekła sobie wieczną miłość 10 października. Data ślubu była nieprzypadkowa. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Zachary z żoną aktywnie działają na rzecz tego zagadnienia. Wspólnie prowadzą firmę Prepare Yor Mind. Uświadamiają, jak ważne jest zdrowie psychiczne. Robin Williams, tata Zacharego w 2014 roku popełnił samobójstwo. Uwielbiany komik na długo przed śmiercią zmagał się z depresją oraz uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. 

Biografia Robina Williamsa – jakie sekrety ujawnia książka? Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Kayah i Mery Spolsky nagrały wspólnie piosenkę. Co jeszcze, oprócz muzyki, łączy wokalistki?

Pandemia. Ewa Farna znowu siedzi w domu: "Kiedyś do TVN przychodziłam w szpilkach, a teraz mam grube skarpety"

Agustin Egurrola był ministrantem. "Miałem zaszczyt służyć do mszy księdzu Popiełuszce"

Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0