Gwiazdy

Synek Pauliny Papierskiej trafił do szpitala. Modelka zamieściła niepokojący wpis

Paulina Papierska

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Synek Pauliny Papierskiej trafił do szpitala. Modelka zamieściła niepokojący wpis

Paulina Papierska

Tomasz Urbanek/East News

Paulina Papierska ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Prawdopodobnie dla modelki i jej bliskich to nie były spokojne święta. Kilkumiesięczny synek zwyciężczyni  "Top Model" trafił bowiem do szpitala. 

Syn Pauliny Papierskiej w szpitalu

Z ostatniej relacji na Instastory modelki wynika, że musiała w Wigilię walczyć o zdrowie synka. Po świętach Paulina zamieściła w sieci niepokojące zdjęcie z kilkumiesięcznym Aleksandrem. Widać, że syn zwyciężczyni pierwszej edycji "Top Model" ma podpiętą rurkę do nosa. Podpis sugeruje, że w święta Bożego Narodzenia chłopczyk miał problemy ze zdrowiem.

- Nasz dzielny wojownik - napisała modelka pod fotografią. 

Paulina Papierska - dzieci

Modelka ułożyła sobie życie za granicą, od kilku lat mieszka z ukochanym w Norwegii. 

W listopadzie 2017 r. po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł wówczas jej synek Gabriel, którego chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. W tym roku urodziła drugiego syna - Alexa. 

Paulina Papierska - zwyciężczyni "Top Model" 

Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję "Top Model". Na wybiegu popularnego show TVN wywalczyła wówczas 100 tysięcy złotych, sesję zdjęciową na okładkę magazynu "Glamour" oraz kontrakt z międzynarodową agencją modelek. Po programie wyjechała na kilka miesięcy do Chin, gdzie chodziła po wybiegach polskich projektantów.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Jak zrobić karierę w modelingu? Zdradza Dawid Woliński

Co sądzisz o tym artykule?
76
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0