Gwiazdy

Syn Hugh Hefnera został ojcem. "Ogarnia nas wdzięczność, miłość i radość"

Stópki dziecka

DEV IMAGES/GettyImages

Gwiazdy

Syn Hugh Hefnera został ojcem. "Ogarnia nas wdzięczność, miłość i radość"

Stópki dziecka

DEV IMAGES/GettyImages

Kolejna znana para doczekała się potomka. Na świat przyszło dziecko Coopera Hefnera i jego żony Scarlett, aktorki z filmów o Harrym Potterze. Szczęśliwy tata pochwalił zdjęciem maleństwa i zdradził imię latorośli. 

Syn Hugh Hefnera został ojcem

Trwa prawdziwe baby boom. Do grona par, które w ostatnim czasie doczekały się nowego członka rodziny, dołączył syn Hugh Hefnera. Jak poinformował Cooper Hefner na swoim profilu instagramowym, na świat przyszło jego pierwsze dziecko. Doczekał się go ze swoją żoną Scarlett Hefner, aktorką znaną z filmowych przygód o Harrym Potterze.

Ogarnia nas wdzięczność, miłość i radość

- napisał pod zdjęciem, na którym wraz z żoną prezentują swoją córeczkę.

Dziewczynka nazywa się Betsy Rose Hefner. Dumny tata zdradził zagranicznym mediom, że pierwszym imieniem malutkiej uczczona została pamięć po jego babci Betsy Aldridge Conrad. Kobieta niestety zmarła w lipcu tego roku, ale była bardzo ważna dla obojga małżonków.

Pod radosną nowiną o narodzinach córeczki biznesmena pojawiło się wiele gratulacji, w tym również od Kendry Wilkinson. Swego czasu była ona związana z Hugh Hefnerem.

Jest piękna. Witamy na świecie, Betsy

- napisała w komentarzu pod zdjęciem.

Baby boom w show-biznesie

Cooper i Scarlett Hefnerowie dołączyli do grona świeżo upieczonych rodziców zachodniego show-biznesu, ale baby boom trwa także w Polsce. Na początku sierpnia rodzicami po raz trzeci zostali Aleksandra i Michał Żebrowscy. Ich rodzina powiększyła się o synka Felka. W lipcu upragnionej córeczki doczekała się wokalistka Maja Hyży, z kolei w czerwcu na świat przyszedł długo wyczekiwany syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana.

Na narodziny dziecka oczekują w dalszym ciągu Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał. Rodzicami zostaną również tenisista Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska. Para spodziewa się córeczki, co zdradziła ich przyjaciółka Olga Buława. 

W tym roku radosną nowiną o ciąży podzielili się również Chrissy Teigen i John Legend. Małżonkowie spodziewają się swojego trzeciego dziecka. Szczegóły w materiale. 

"Chrissy Teigen i John Legend ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka", źródło: Cover Video/x-news

Zobacz także:

Zofia Zborowska na temat pytań dotyczących powiększenia rodziny: "Może nie chcę mieć dzieci? Może nie mogę?"

Ola Żebrowska krytykuje modę na szybką utratę kilogramów po ciąży. "Wyrzuć te za ciasne jeansy, daj sobie czas" 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej szczęśliwej rodzinie. "Oboje chcieliśmy dziecka"

Co sądzisz o tym artykule?
85
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0