Gwiazdy

Sylwia Szostak pokazała zdjęcie z babcią. "Od zawsze imponowała mi pod względem charakteru, klasy"

Gwiazdy

Sylwia Szostak pokazała zdjęcie z babcią. "Od zawsze imponowała mi pod względem charakteru, klasy"

Sylwia Szostak wywołała ostatnio niemałe poruszenie w sieci, publikując na Instagramie zdjęcie z babcią Irmą. Fotografia szybko stała się jedną z najbardziej popularnych na koncie trenerki personalnej. W Dzień Dobry TVN gwiazda w towarzystwie babci opowiedziała o ich wyjątkowej więzi i sportowym duchu całej rodziny.

Zdjęcie, które podbiło serca fanów

Sylwia Szostak rozczuliła fanów, publikując w swoich social mediach zdjęcie z babcią. Gwiazdę śledzi na Instagramie niemalże pół miliona osób, nic więc dziwnego, że o wspólnej fotce szybko zrobiło się głośno. 

- Moja babcia w tym roku będzie miała swoją 80-tkę. Całe życie dba o to, co kładzie na talerzu, oraz o regularny ruch. Niech mi ktoś powie, że sport, to tylko waga. Podobne? - napisała gwiazda we wpisie. 

Zdjęcie spotkało się z licznymi reakcjami internautów, którzy nie kryli zachwytu nad tym widokiem. 

- Chciałam się pochwalić. Mam fajną babcię! - powiedziała w Dzień Dobry TVN trenerka personalna. 

Sylwia Szostak o wyjątkowej relacji z babcią

Trenerka personalna i jej babcia mają ze sobą wyjątkową relację. Kiedy Sylwia była dzieckiem, wiele osób widziało ich wzajemne podobieństwo. 

- Genów się nie oszuka pod pewnym względami. Dużo osób mówi nam, że widzi w nas to podobieństwo. Babcia od zawsze imponowała mi pod względem charakteru, klasy. Dążyłam od zawsze do tego, ale często byłam tego przeciwieństwem - powiedziała nam Sylwia Szostak. 

- Mnie też zawsze mówiono, że Sylwia jest do mnie podobna. Zawsze miałyśmy dobry układ - dodała pani Irma. 

Zdrowy styl życia 

Sylwia Szostak od kilku lat robi karierę w świecie fitnessu. Żona kulturysty i zawodnika MMA Akopa Szostaka może poszczycić się osiągnięciami w dziedzinie bikini fitness. Skąd u niej zamiłowanie do sportu?

- Tata od zawsze był osobą aktywną. Mama trenuje sobie w domu, ale lubi różnie zjeść. Babcia zawsze intuicyjnie dbała o to, żeby żywienie było racjonalne. U mnie to przyszło z biegiem czasu. Chciała się dobrze ze sobą czuć. Babcię pamiętam od zawsze jako osobę zadbaną - dowiedzieliśmy się od Sylwii. 

Pani Irma odkąd pamięta dba o zdrowy styl życia. Chodzi nie tylko o wygląda, ale przede wszystkim o dobre samopoczucie. 

- Miałam w sobie coś takiego od zawsze, że prawie wcale nie jadłam mięsa. Zasada, żeby się nie przejadać - usłyszeliśmy. 

Sylwia i Akop Szostak

Akop Szostak i Sylwia Szostak są jedną z najbardziej znanych par w świecie fitnessowym. Oboje nie tylko zajmują się prowadzeniem treningów personalnych, ale także są bardzo aktywni w sieci. Poznali się parę lat temu i zaledwie po trzech miesiącach zdecydowali się na ślub. Ich małżeństwo trwa już siedem lat. Babcia Sylwii jest zachwycona Akopem. 

- Ja go po prostu uwielbiam. To są moje wnuczęta. Akop jest przemiły, zawsze sympatyczny. To się wszystko na razie udaje - podsumowała pani Irma. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
54
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
15.01.2021
DagmaraK25
Fajne kobiety! Moja babcia też jest żwawa mimo że ma 82 lata nadal jest aktywna i wygląda na co najmniej 10 lat mniej. W dzień babci odwiedzę ja z wielkim bukietem kwiatów z poczty kwiatowej i czekoladkami. Lubię z nią spędzać czas, bo babcia zawsze ma mądre rady i ciekawe opowieści. :)