Gwiazdy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski się zaręczyli. Pierścionek jest imponujący

Gwiazdy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski się zaręczyli. Pierścionek jest imponujący

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z całą pewnością będą mile wspominać rok 2020. W styczniu powitali swoją pierwszą córeczkę, a w listopadzie ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Podczas świąt najgorętsza para polskiego YouTube'a zdecydowała się na kolejny poważny krok. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - drugie dziecko

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w styczniu tego roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córeczka. 

Bardzo się cieszę, że jestem tatusiem, jest to rzeczywiście bardzo męczące, bo noce są nieprzespane, ale mimo wszystko jestem szczęśliwy. Kiedy spoglądam w te piękne oczy, to tak jak śpiewał jeden artysta - oszalałem. Zapominam o tym całym zmęczeniu. Jestem tak szczęśliwy, że na sali porodowej płakałem, kiedy wróciłem z sali płakałem i teraz jak codziennie spoglądam w te oczy, to płaczę ze szczęścia - opowiadał wtedy 24-letni YouTuber. 

W listopadzie para ogłosiła, że mała Pola będzie miała rodzeństwo. To jednak nie wszystko - koniec roku dla Sylwii i Janka oznacza jeszcze jedną poważną, życiową decyzję.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski się zaręczyli 

Jedna z najgorętszych par polskiego YouTube'a podzieliła się z fanami radosną nowiną. W święta Janek oświadczył się swojej ukochanej. Na dowód umieścił w sieci zdjęcie jej dłoni, na którym widać piękny pierścionek. 

- Uff, powiedziała „tak” 💕🌝🥂 - napisał na Instagramie, gdzie obserwuje go 1,9 mln osób. 

Sylwia Przybysz pokazała pierścionek zaręczynowy

Dla nas rok 2020 zaczął się wspaniale. Tak samo się kończy ❤️💍- potwierdziła Sylwia Przybysz. Wokalistka również opublikowała w sieci fotografię zaręczynowego pierścionka. 

 - Gratulacje, jesteście niesamowici ❤️ Dużo szczęścia i miłości 🥰🎉. Pociechy z dzieci, jak słodko - piszą fani pary w komentarzach.

Redakcja Dzień Dobry TVN przyłącza się do życzeń i gratulacji!

Jan Dąbrowski: "Ślub już zaplanowany. Mamy góralskie korzenie, chcielibyśmy zrobić to tradycyjnie". Zobacz wideo:

COVER VIDEO/x-news

Zobacz też:

Sylwia Przybysz śpiewa "Tylko raz" 

Ojciec dziecka Sylwii Przybysz: „Poród to niełatwa sztuka. Kobiety jesteście WIELKIE!”

Jan Dąbrowski. On wie, jak zrobić dobre selfie

Co sądzisz o tym artykule?
57
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0