Gwiazdy

Sylwia Gliwa wspomina sesję dla magazynu "Playboy": "Czy już wstajemy, czy jeszcze śpimy?"

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Sylwia Gliwa wspomina sesję dla magazynu "Playboy": "Czy już wstajemy, czy jeszcze śpimy?"

Kamil Piklikiewicz/East News

Sylwia Gliwa szerszej publiczności dała się poznać jako Monika Zięba w "Na Wspólnej". Utalentowana aktorka opublikowała w mediach społecznościowych odważną fotografię, a jeden z internautów odniósł się  do jej serialowej postaci. "Monika, reputacja senatora została zachwiana twoim zdjęciem" - napisał. O co chodzi?

Sylwia Gliwa w sesji dla "Playboya"

Sylwia Gliwa w 2011 roku wzięła udział w odważnej sesji dla magazynu "Playboy".  Pozowała wówczas w zmysłowej bieliźnie, a na niektórych ujęciach nawet bez niej.  Z kolei na okładce wystąpiła w biustonoszu i bez dolnej części garderoby. Teraz gwiazda "Na Wspólnej" przypomniała jedno ze zdjęć. 

Zmysłowa Sylwia Gliwa 

Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym leży roznegliżowana na łóżku i zalotnym wzrokiem patrzy wprost w obiektyw. Dodatkowo ma blond perukę i czerwone usta. Brakuje tylko pieprzyka i śmiało moglibyśmy ją nazwać polską Marilyn Monroe. Zdjęcie jest bardzo subtelne i zmysłowe. "Czy już wstajemy, czy jeszcze śpimy? Ja bym pospała" - brzmi podpis do zdjęcia. A jak na ten post zareagowali jej fani? Zdecydowanie przypadł im do gustu - zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej. W komentarzach odnajdziemy same komplementy. " Piękna kobieta", "Jesteś piękną kobietą" - czytamy.

Jeden z fanów pokusił się o nawiązanie do jej serialowej roli. "Monika, reputacja senatora została zachwiana twoim zdjęciem" - napisał. Przypominamy, że aktorka w "Na Wspólnej" gra żonę senatora Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk). 

Sylwia Gliwa o samoakceptacji

Przy okazji odważnego zdjęcia przypominamy, że aktorka w czerwcu w Dzień Dobry TVN opowiadała o projekcie "Stay Yourself – zostań sobą" oraz o samoakceptacji.

- Im bliżej jesteśmy siebie i im bardziej akceptujemy siebie, tym mamy większą szansę na poczucie szczęścia. Ten dualizm jest chyba krępujący tak na koniec dnia dla osoby, która się przedstawia w Internecie za kogoś, kim nie jest - oświadczyła Sylwia Gliwa.

Zobacz całą rozmowę w naszym materiale wideo: Filtry zmieniające rysy twarzy

Zobacz też:

Marta Gąska walczy z filtrami do upiększania zdjęć. Dlaczego chcemy wyglądać inaczej niż w rzeczywistości? 

Joanna Krupa pokazała "kształty mamuśki". Fani zachwyceni seksapilem prowadzącej "Top Model"

Marcin Tyszka pokazuje piękną i seksowną mamę. Ma 81 lat i figurę nastolatki!

Co sądzisz o tym artykule?
73
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0