Gwiazdy

Światowa kariera polskiej influencerki Weroniki Bielik

Gwiazdy

Światowa kariera polskiej influencerki Weroniki Bielik

Weronikę Bielik na Instagramie obserwuje niemal tyle samo osób co Annę Lewandowską. Jest na czwartym miejscu w rankingu najbardziej wpływowych instagramerek w Polsce. Co więcej, Veronika odnosi sukcesy również na świecie. W czym tkwi sukces jej popularności? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

Jedna z najbardziej wpływowych influencerek

Weronika Bielik zdobyła popularność kilka lat temu publikując zdjęcia w bieliźnie oraz w bikini. Jej perfekcyjna figura wzbudza wiele zachwytów, kontrowersji oraz domysłów. Kariera Weroniki tak bardzo nabrała rozpędu, że coraz rzadziej można spotkać ją w Polsce.

>>>Zobacz też: Jak zostać influencerem na Instagramie czy YouTube? Ranking polskich infuencerów.

Trochę tego żałuję, bo bardzo lubię być w Polsce. Jednak moja praca stała się bardziej międzynarodowa. I chyba powoli będę wybywać stąd całkiem.

Instagramowa potęga

Weronikę śledzi na Instagramie prawie dwa miliony obserwatorów. Jak się buduje taką potęgę?

Dużo szczęścia potrzeba, trochę pracy, bo jeżeli ktoś ciężko pracuje, a nie ma tego szczęścia, to nic z tego nie będzie. No i ja też trafiłam na dobry moment, kiedy na Instagramie były fajniejsze algorytmy i takie profile jak mój rosły. Teraz jest znacznie ciężej.

Obecnie Weronika dużo podróżuje po świecie.

>>>Zobacz też: Kirby Jenner – kolejny członek rodziny Kardashianów?

Mam dużo współprac z hotelami, markami międzynarodowymi, więc to obliguje mnie do tego, żebym podróżowała dookoła świata i promowała te marki nie tylko w Polsce, ale też na świecie.

Weronika przyznała, że odczuwa na ulicach popularność. Jednak jak zaznaczyła, są to zawsze miłe sytuacje.

Co sądzisz o tym artykule?
73
31
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
09.12.2019
Fred
ona jest cudowna!