Gwiazdy

Stęskniona Agata Młynarska świętuje urodziny swojego syna. "Nie widzieliśmy się ponad rok". Pokazała też jego zdjęcia

Agata Młynarska

Bartosz Krupa / East News

Gwiazdy

Stęskniona Agata Młynarska świętuje urodziny swojego syna. "Nie widzieliśmy się ponad rok". Pokazała też jego zdjęcia

Agata Młynarska

Bartosz Krupa / East News

Agata Młynarska jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Wychowała również dwie dziewczynki z domu dziecka. Teraz jedna z jej pociech obchodziła urodziny. Z tej okazji dziennikarka opublikowała na Instagramie wzruszający wpis i pokazała archiwalne zdjęcia.

Życie prywatne Agaty Młynarskiej

Agata Młynarska była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był doktor historii, Leszek Kieniewicz. Owocami dziesięcioletniego związku jest dwóch synów, Stanisław (ur. 1985) i Tadeusz (ur. 1989). Wiadomo, że jej drugie małżeństwo z Jerzym Porębskim przetrwało tylko rok, natomiast trzecie, z przedsiębiorcą Przemysławem Schmidtem, trwa już od 7 lat. W latach 2006–2008 Agata Młynarska była związana z Jarosławem Kretem, jednak ich relacja nie przetrwała.

Dziennikarka wychowała także dwie dziewczynki z domu dziecka, Sylwię i Alicję. W swojej książce przyznała, że relacje jej synów z córkami były na początku skomplikowane.

Chociaż są prawie w tym samym wieku - Staś jest dwa lata starszy od Sylwii, Tadzio dwa lata młodszy - nie złapali z dziewczynkami kontaktu. "Przecież to nie są twoje córki" oburzali się. Buntowali się. Przecież i tak mieli mnie bardzo mało dla siebie. A tu nagle pojawiły się dodatkowe osoby, które skradły moją uwagę. (...) Dla chłopców to było trudne doświadczenie. Być może nawet zafundowałam im zadanie ponad siły. Ale teraz, kiedy są dorośli, potrafią to docenić - napisała dziennikarka.

Syn Agaty Młynarskiej obchodzi urodziny

19 lutego młodszy syn Agaty obchodził swoje 32. urodziny. Z tej okazji dziennikarka na Instagramie opublikowała piękne życzenia. Wspomniała również, jaki był w dzieciństwie.

- Po przetartym przez starszego brata Stasia, macierzyńskim młodym i trudnym szlaku, dołączył do nas uśmiechnięty i spokojny Tadziulek. Od pierwszych dni wdzięczny za wszystko. Zawsze gotów odwzajemnić się uśmiechem i pięknym spojrzeniem. Tak mu zostało do dziś - zaczęła. 

W dalszej części postu Agata Młynarska wyjawiła, czym na co dzień zajmuje się Tadeusz Kieniewicz, a także gdzie mieszka.

- Nie widzieliśmy się ponad rok. Wiem, że jest szczęśliwy ze swoją fantastyczną żoną, Sylwią. Pracuje jako operator filmowy, realizuje marzenia w Los Angeles. Życzę mu wytrwałości, odwagi i szczęścia do ludzi. A ci, którzy go spotkają, będą już zawsze do niego wracać. Bo Tadzio ma w sobie magnetyzm i dobro. Czułość, delikatność i serdeczność - napisała na Instagramie.

Nawiązała również do opublikowanych przez siebie zdjęć, które przedstawiają metamorfozę Tadeusza. Dziennikarka pokazała, jak wyglądał, gdy był dzieckiem, a także jak prezentuje się obecnie.

- Kiedy tak patrzę na nasze zdjęcie jak leżymy sobie razem na wakacjach w mazurskim drewnianym domku, to z trudem dociera do mnie, że mój syn to już dorosły, niezależny facet. Wtedy czekał na mnie, aż wrócę w nocy z koncertu w Mrągowie i przytulę się do niego. Pamiętam ten moment. Moje bezgraniczne zmęczenie i jeszcze większe szczęście. Dziękuję Ci, Taders za wszystko. Za każdą pociechę, dobre słowo, wsparcie. Za Twoją mądrość i spokój. Wiem, że zawsze mogę na Was liczyć - dodała Agata Młynarska.

Lifestylowe programy w Discovery+ oczami Agaty Młynarskiej. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
55
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0