Rozrywka

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol zamieszkał z Igą, a Laura zaproponowała Maćkowi wspólną noc. Co u Izy i Kamila?

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7/Player

Rozrywka

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol zamieszkał z Igą, a Laura zaproponowała Maćkowi wspólną noc. Co u Izy i Kamila?

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7/Player

Przed uczestnikami programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" prawdziwy sprawdzian związków. Po podróży poślubnej każdy musiał zdecydować, czy wróci do domu sam czy z małżonkiem. Kto postanowił wspólnie zamieszkać, a kto nie umie porozumieć się z partnerem?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 8. – co się wydarzyło?

Laura i Maciej

Rozmowa dotycząca wiary i religii mocno naruszyła podstawę związku Laury i Macieja. Laura ma wrażenie, że nie będzie umiała dojść z mężem do porozumienia w tej kwestii. On jednak robi wszystko, aby jeden temat nie przekreślił ich wspólnej przyszłości. Korzystając z tego, że ma patent żeglarski, zabrał żonę na rejs motorówką. Laura nie kryła w związku z tym zadowolenia.

Później, kiedy byli na plaży, Maciej, mimo niezbyt wysokiej temperatury powietrza, postanowił wykąpać się w morzu. Podczas rozmowy po raz kolejny poruszyli poważne tematy dotyczące ich relacji. 

- Jak zaczniemy więcej czasu ze sobą spędzać w naturalnym środowisku, to może też będzie inaczej. Może przyjdą te momenty, że gdzieś coś zaiskrzy i coś się rozpali – oceniła Laura. Maciej z kolei twierdzi, że pasuje do Laury i myśli, że będą tworzyć zgrany zespół.

Przyszedł czas powrotu do domu. Laura i Maciej ustalili, że oboje będą spać w swoich domach. A przynajmniej tak im się wydawało. W czasie jazdy kilka razy poruszali ten temat, a w końcu Laura zaproponowała mężowi, aby został u niej na noc. 

Twoja decyzja. Chcesz zostać, to możesz – powiedziała. Maciek nie krył zadowolenia propozycją, nie odpowiedział jednak jednoznacznie. Przez to chyba do końca żadne z nich nie wiedziało, kto gdzie spędzi zbliżającą się noc.

Iga i Karol

Powrót do domu Igi i Karola przebiegał bez przeszkód. Do czasu. Kiedy wypożyczali samochód, którym mieli udać się do Pabianic, Karol pokusił się o żart, który nie spodobał się jego żonie. Na pytanie, dlaczego towarzyszą im kamery, odpowiedział, że „ma cenną żonę i boi się, że ktoś ją mu ukradnie”. To nie spodobało się Idze, która stwierdziła, że „zagotowało się w niej”. Karol to zauważył i przeprosił ją. Ostatecznie obyło się bez większego konfliktu i małżonkowie postanowili, że najpierw zamieszkają u Igi w Pabianicach. Chcą sprawdzić, czy w podobny sposób lubią spędzać wolny czas.

Rozstali się tylko na jeden dzień, aby Karol mógł zabrać rzeczy, potrzebne do funkcjonowania na co dzień. Kiedy ponownie przybył do żony, miał dla niej bukiet kwiatów.

– Nigdy nikt mi nie dawał kwiatów. To jest dla mnie coś nowego, w ogóle nie wiem jak mam zareagować – przyznała Iga, po czym wybrała się z Karolem pojeździć na rolkach. – To był mile spędzony czas razem – ocenił później Karol.

Iza i Kamil

Wygląda na to, że Iza i Kamil znaleźli wspólny język. Planują wspólną przyszłość, umawiają się ze swoimi rodzinami, mówią nawet o organizacji ślubu kościelnego.

Siostra i szwagier Kamila przyjechali po nich do Sopotu i razem ruszyli do domu.

– Bardzo się ucieszyłam, że będę mogła pobyć z nim chwilę czasu, bo na weselu nie było okazji – stwierdziła Iza, która złapała z rodziną męża wyjątkowo dobry kontakt. W trakcie rozmowy wyjawiła, że podczas podróży poślubnej Kamil "bawił się" swoją obrączką i w pewnym momencie ją zgubił. Ostatecznie jednak znalazł ją w trawie. - Gdyby trzeba było, to cały ogródek bym przekopał, żeby ją znaleźć – zapewnił Kamil.

Nie ukrywał jednak, że martwi się tym, co będzie po powrocie z podróży poślubnej, bo dzieli go z Izą spora odległość. – Smutno mi. Szkoda, że tak szybko się skończyło – przyznał mówiąc o wspólnym czasie z żoną. Co będzie dalej?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" - gdzie oglądać?

Premierowa emisja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odbywa się w każdy piątek o godz. 20:30 w TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 8 | Zwiastun

TVN7/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
84
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0