Gwiazdy

Siostry Szydłowskie wydają płytę. "Musiałyśmy wstać z kanap i zacząć działać"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Siostry Szydłowskie wydają płytę. "Musiałyśmy wstać z kanap i zacząć działać"

Dzień Dobry TVN

Ich historia pokazuje, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest zbyt późno. Siostry Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie właśnie wydają debiutancką płytę. Na naszej scenie zaprezentowały singiel promujący album.

Siostry Szydłowskie – debiutancka płyta

Wszystko zaczęło się od występu w jednym z programów typu talent show. Siostry Szydłowskie wystąpiły w hołdzie dla swojej mamy, która od zawsze marzyła o wspólnym śpiewaniu córek. Spełniły to marzenie i oczarowały publiczność. Już 5 lutego ukaże się ich debiutancka płyta zatytułowana "Siostry Szydłowskie".

Musiałyśmy wstać z kanap i zacząć działać. Nagranie tej płyty sprawiło nam ogromną radość. Mam nadzieję, że Państwo, słuchając naszych piosenek również ją odnajdziecie

- mówi Elżbieta.

Na płycie znajdą się zarówno covery zagranicznych, jak i polskich wykonawców. Będziemy mogli posłuchać sióstr Szydłowskich w następujących piosenkach:

  1.  Sing Sing Sing
  2.  Lollipop
  3.  Jolene
  4.  It's In His Kiss (The Shoop Shoop Song)
  5.  Kwiat Jednej Nocy
  6. Hula Hana
  7. Honey Honey
  8. Winter Wonderland

Siostry Szydłowskie – kim są?

Siostry Szydłowskie pochodzą z Łodzi. Muzyka zawsze była obecna w ich życiu, ale tylko Krystyna, najstarsza z sióstr związała się z nią zawodowo. Śpiewała i występowała w Teatrze Muzycznym w Łodzi. W 2007 roku otrzymała medal "Gloria Artis", który przyznał jej minister kultury i dziedzictwa narodowego. Elżbieta przez ponad 20 lat była nauczycielką chemii w 29. LO w Łodzi, a Jolanta prowadzi bufet na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Wszystkie trzy obdarzone są niezwykłym muzycznym talentem, który dzięki ich odwadze i udziałowi w programie możemy podziwiać.

Siostry Szydłowskie na scenie DDTVN wykonały singiel promujący ich płytę. Posłuchajcie piosenki "Sing, sing, sing":

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Jakie zmiany zachodzą u mężczyzny po narodzinach dziecka? "Jest bardziej uwrażliwiony i skory do zabawy"

Katarzyna Synowiec została Miss Nastolatek 2020. Dorota Gardias udzieliła jej cennej rady

Daria Ładocha obchodzi 21. rocznicę związku. Tak wspomina pierwsze spotkanie z partnerem: "Chciał wyrzucić mnie z imprezy"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
90
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0