Gwiazdy

Siostry Lisowskie. Jak dorasta się u boku znanej siostry?

Gwiazdy

Siostry Lisowskie. Jak dorasta się u boku znanej siostry?

Ewelina Lisowska jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Do tej pory wokalistka skrywała przed mediami swoją prywatność. Okazuje się, że Ewelina ma dwie młodsze siostry, które podobnie jak ona podzielają muzyczne pasje. Czy planują wystąpić kiedyś razem na scenie? O tym, jak dorasta się u boku znanej siostry dziewczyny opowiedziały w studiu Dzień Dobry TVN.

Popularność siostry bywała uciążliwa

Kiedy 7 lat temu Ewelina Lisowska stała się rozpoznawalna, jej siostry miały 5 i 11 lat. Jak przyznały w studiu Dzień Dobry TVN początki popularności Eweliny bywały dla nich uciążliwe. Najmłodsza Ala choć była dumna z siostry, to nie przyznawała się publicznie do tego, że Ewelina Lisowska jest jej rodzoną siostrą.

Nie chciałam, żeby wszyscy prosili mnie o autografy.

Siła sióstr

Ewelina wyprowadziła się z domu, kiedy dziewczynki były jeszcze małe. Pomimo popularności nie osiedliła się w Warszawie, wciąż mieszka na Dolnym Śląsku w małej miejscowości. Jak mówi, tam odnalazła swoje miejsce na ziemi, gdzie dobrze się czuje. Dziś Ola i Ala chętnie odwiedzają starszą siostrę.

Czuję się za nie odpowiedzialna. Myślę, że często im matkuję. Do tego myślę, że moi rodzice są bardziej wyluzowani ode mnie. Ja wymagam od dziewczyn. Kiedy przyjeżdżają do mnie na noc mają taką szkołę życia, bo muszą po sobie np. sprzątać.

-zdradziła Ewelina.

>>>Zobacz też: Na ringu z Eweliną Lisowską.

>>>Ewelina Lisowska: "Zrób to!"<<<

Muzyczne trio?

Okazuje się, że młodsze siostry podzielają pasję najstarszej siostry do muzyki. Najmłodsza Ala chciałaby iść w ślady Eweliny, Ola jeszcze się nad tym zastanawia.

Wiedziałam, że moje siostry mają fajne głosy. Ola jak była w takim wieku dorastania, w ogóle przestała śpiewać. Odłożyła to tak totalnie na bok aż w zeszłym roku poprosiła mnie, żebym podpowiedziała jej, jak zaśpiewać piosenkę na występie w szkole. Kiedy zaśpiewała przyznam, że opadła mi szczęka. Nie wiedziałam, że moja siostra tak fajnie śpiewa. Jestem dla nich motywacją, wiedzą, że wszystko jest możliwe kiedy tylko o to walczymy i pracujemy na to. Tworzymy piękne trio. Fajnie by było, gdybyśmy mogły wystąpić na jednej scenie.

-dodała Ewelina Lisowska.

>>>Zobacz też: Aktorskie rodzeństwo - Agnieszka i Robert Kudelscy.

>>>Ciachorowski z siostrami. Od zawsze jest między nimi sztama.<<<<

Zobacz film: Siostry Lisowskie. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
83
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0