Newsy

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys w Dzień Dobry TVN o zaślubinach. "My nie uznajemy papierków i dokumentów"

Newsy

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys w Dzień Dobry TVN o zaślubinach. "My nie uznajemy papierków i dokumentów"

Zdaje się, że miłość z Domu Wielkiego Brata weszła na wyższy poziom. Kamil Lemieszewski, zwycięzca drugiej edycji programu "Big Brother" i Ewa Kępys poinformowali swoich obserwatorów o "skrytych zaślubinach". W naszym programie opisali szczegóły ceremonii.

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys - miłość z Big Brothera

W połowie grudnia 2019 roku Kamil Lemieszewski został zwycięzcą drugiej edycji „Big Brothera” emitowanego na antenie TVN7. Kontrowersyjny uczestnik w trakcie programu zapewniał widzom wiele emocji. W chwili, gdy do Domu Wielkiego Brata weszła Ewa Kępys wybuchł pomiędzy nimi gorący romans. Jednocześnie Ewa utrzymywała bliższe relacje z Natanem (Natalią Dawidowską).

Kamil przez cały program utrzymywał, że na planie reality show poznał miłość swojego życia. Relacja kwitła na oczach milionów widzów do momentu, w którym Ewa opuściła program. Spekulowano, że wszystko było zorganizowane na pokaz. Kamil do końca programu utrzymywał, że zakochał się w kobiecie. Po finale powiedział:

Ewa jest moją miłością, kobietą, a zarazem moim domem, a tam, gdzie moja kobieta, tam mój dom. (...) Gdziekolwiek by była, tam ja jadę

- mówił Kamil Lemieszewski w "Dzień Dobry TVN".

O postępach w związku zakochani informowali na swoich profilach w mediach społecznościowych. Kamil nawet wrócił z Londynu do Polski, gdzie oświadczył się swojej wybrance. Jeden z ostatnich postów opublikowanych przez Kamila Lemieszewskiego mógł sugerować, że para właśnie wzięła ślub.

Pozdrawiamy z Pragi po Naszych skrytych zaślubinach na Zamku w Czechii. ??????Teraz czas na chwile poślubnej celebracji ... ?❤️Miłego zapiątku ❤️? ? Niech żyje Królowa życia i Król !

Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski wzięli nietypowy „ślub”

Przez ostatnie kilka dni media żyły tajemniczym ślubem Ewy Kępys i Kamila Lemieszewskiego. Jak się okazało, ceremonia nie do końca była prawdziwa. W "Dzień Dobry TVN" para wyjawiła prawdę.

Ewa zdradziła, że nie spodziewała się takiego obrotu akcji. Ceremonia była spontanicznym pomysłem. Modelka pojechała do Pragi do pracy. Po kilku dniach dołączył do niej ukochany. Razem wykonali sesję w ubraniach ślubnych, a w gronie zaprzyjaźnionych osób doszło do błogosławieństwa.

W miejscu, w którym była organizowana sesja, był rabin, niesamowity człowiek, bardzo uduchowiony. Mocno się z nim zaprzyjaźniliśmy. Powiedział, że udzieli nam swojego błogosławieństwa, bo wpadliśmy pod wpływem uroku miejsca i naszego uczucia na pomysł, że powiemy sobie, z chcemy być razem ze sobą do końca życia

 – powiedziała Ewa.

Jak wynika z wypowiedzi bohaterów, nie była to ceremonia kościelna ani cywilna. Para wytłumaczyła, że nie uznaje dokumentów. Ewa i Kamil wyznali sobie miłość i złożyli przysięgę przed Bogiem i bliskimi im osobami.

Skąd Ewa wzięła białą sukienkę? Jak przyznała, wybrała ją spośród rzeczy, które miała ze sobą stylistka na sesji. Pierścionki zastąpiły im wisiorki, które Kamil przywiózł z Watykanu.

Kilka dni wcześniej byłem w Watykanie i znalazłem takie piękne wisiorki, rzymskie krzyże szczęścia i stwierdziłem, że kupię dla nas i przyda się na jakąś okazję

 – powiedział Kamil.

Zobacz galerię zdjęć: Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys w studiu Dzień Dobry TVN

Miłość z Big Brothera

Pierwsza edycja programu "Big Brother", podobnie jak druga, zapewniła widzom mnóstwo emocji. Fani reality show z zapartym tchem obserwowali miłosne perypetie Madzi i Oleha oraz Angeliki i Igora. Ich związki przetrwały do dziś i jak mówi Madzia Wójcik, która wygrała pierwszą edycję programu:

Miłość można znaleźć wszędzie !

W niedzielę w "Dzień dobry TVN" byłych uczestników pierwszej edycji programu "Big Brother" gościliśmy na naszych kanapach. Zobaczcie, jak wygląda ich życie po programie:

Wielkie miłości z domu Wielkiego Brata. Czy przetrwały?

ZOBACZ także:

Co sądzisz o tym artykule?
64
20
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0