Gwiazdy

Scarlett Johansson wyszła za mąż. Jak wyglądała uroczystość? 

Scarlett Johansson po raz trzeci wyszła za mąż!, źródło: x-news

Gwiazdy

Scarlett Johansson wyszła za mąż. Jak wyglądała uroczystość? 

Scarlett Johansson po raz trzeci wyszła za mąż!, źródło: x-news

Scarlett Johansson i Colin Jost stanęli na ślubnym kobiercu. Tak donoszą zagraniczne media.  To trzecie małżeństwo aktorki. Jak przebiegała uroczystość w dobie pandemii?

Scarlett Johansson i Colin Jost  wzięli ślub

Świat obiegła informacja, że aktorka Scarlett Johansson i komik Colin Jost są już po ślubie. Uroczystości odbyły się w miniony weekend 24-25 października.  Co ciekawe organizacja zajmująca się dostarczaniem posiłków potrzebującym potwierdziła tę informację.

Z radością ogłaszamy, że Scarlett Johansson i Colin Jost pobrali się w ten weekend podczas prywatnej ceremonii, która odbyła się w gronie najbliższej rodziny, zgodnie z obowiązującymi środkami ostrożności dotyczącymi COVID-19 zgodnie z zaleceniami CDC

- poinformowała organizacja Meals on Wheels America. 

W poście została również zamieszczona prośba o finansowe wsparcie organizacji. To życzenie ślubne Scarlett Johansson i Colina Josta.

Scarlett Johansson po raz trzeci wyszła za mąż 

Scarlett Johansson i Colin Jost zaręczyli się w maju 2019 roku. Jest to pierwsze małżeństwo komika, lecz nie aktorki. Amerykańska gwiazda wcześniej dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był Ryan Reynolds, a drugim Romain Dauriac. Co ciekawe oba te małżeństwa trwały po 3 lata. 

Scarlett czeka nie tylko nowa rola w życiu prywatnym. Ma przed sobą także nowe wyzwanie zawodowe. Aktorka wcieli się w główną postać w remake'u "Narzeczonej Frankensteina", czyli klasyki z 1935 roku. Przypominamy, że film ten jest kontynuacją "Frankensteina" z 1931 roku. Obecnie aktorka promuje  również najnowszy film Marvela "Czarna Wdowa", który na ekrany kin ma trafić w 2021 roku. Amerykanka czterokrotnie nominowana była do Złotych Globów, a w maju 2017 roku została najlepiej zarabiającą aktorką Hollywood. Jak widać, jej kariera aktorska jest naprawdę imponująca, oby u boku Colina Josta w końcu odnalazła szczęście. Kto wie, może w tym przypadku sprawdzi się powiedzenie do trzech razy sztuka.

Zobacz też: Scarlett Johansson wyprodukuje i zagra w nowej wersji "Bride of Frankenstein"

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
89
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0