Gwiazdy

Sarsa opublikowała zdjęcie dziecka i zdradziła płeć maleństwa. "Cała/cały Mama"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Sarsa opublikowała zdjęcie dziecka i zdradziła płeć maleństwa. "Cała/cały Mama"

Dzień Dobry TVN

Sarsa niedawno ogłosiła, że została mamą, co było sporą niespodzianką, ponieważ wokalistka nie mówiła publicznie, że była ciąży. Teraz pierwszy raz opublikowała zdjęcie, na którym widać rączkę dziecka. Piosenkarka zdradziła też fanom płeć swojej pociechy.

Sarsa urodziła dziecko

Sarsa, czyli Marta Markiewicz, należy do gwiazd, które niewiele mówią o swoim życiu prywatnym. Podobnie było z ciążą. Wokalistka dopiero niedawno ujawniła, że została mamą. Zrobiła to w bardzo subtelny sposób. Na instagramowym profilu zamieściła czarno-białe zdjęcie przedstawiające mocno zaokrąglony ciążowy brzuszek.

- Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę "osobiście" podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie, kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni - napisała piosenkarka.

Do postu dołączyła hashtagi, które wskazywały na to, że fotografia została wykonana w zeszłym roku. Artystka nie podała jednak we wpisie daty narodzin, płci ani imienia dziecka.

Sarsa zdradziła płeć dziecka

Ostatnio gwiazda poszła o krok dalej i zdecydowała się pokazać czarno-białą fotografię, na której widać rączkę malucha. Przy okazji wyraziła też wdzięczność swoim fanom, którzy od momentu ukazania się wiadomości o narodzinach dziecka, słali jej gratulacje.

- Dziękujemy za wszystkie życzenia i życzliwości w DM. Nie wszystkim zdołałam odpisać, więc dziękuję tutaj - napisała Sarsa. W poście umieściła także emotikonki, które mogłyby sugerować, że urodziła chłopca.

Pod postem pojawiło się wiele miłych komentarzy od znajomych i obserwatorów konta artystki.

- Cała/cały Mama 😍 - napisał Gromee.

- Martuś będziesz wspaniałą mamą ❤️ życzymy wszystkiego dobrego! Odpoczywajcie i nabierajcie sił 💪 A jak już będziesz gotowa i trochę zatęsknisz za starymi flamingami to wracaj będziemy czekać. Buźka kochana, ściskamy Was mocnoooo - można przeczytać w jednym we wpisów, a w innym ktoś dodał:

- Cenię ciebie Marto za to, że nie chcesz się "afiszować" z życiem prywatnym. Nie każdy potrafi, nie dla każdego jest to tak ważne. Jesteś Ty, twoja muzyka i tyle. Nikt nie zna strony prywatnej. I jest to bardzo rzadkie w tych czasach.... Życzę wam dużo zdrowia, pociechy dla dziadków oraz uśmiechu w waszym życiu ❤️ jestem pewna że maluszek da ci więcej weny do tworzenia piosenek, które są naprawdę życiowe. Dziękujemy wszyscy za to!

Zobacz wideo: Sarsa - artystka o wielu twarzach

>>> Zobacz także:

Andrzej Piaseczny w utworze "Miłość" śpiewa o sobie: "Życie chciałbyś dzielić tylko z nim"

Joanna Koroniewska oprowadziła nas po swoim nowym mieszkaniu. "Chcę zmienić życie i przerobić je o 180 stopni"

Karolina Szaciłło opowiedziała o swojej walce z nałogami. "Dopiero pijana zaczynałam czuć, że jestem coś warta"

Co sądzisz o tym artykule?
61
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0