Gwiazdy

Sam Smith zablokowany na aplikacji randkowej. "To się nazywa samotność w wielkim świecie"

Gwiazdy

Sam Smith zablokowany na aplikacji randkowej. "To się nazywa samotność w wielkim świecie"

Choć wiele osób szuka obecnie miłości na portalach randkowych, okazuje się, że nie mogą sobie na to pozwolić gwiazdy. Sam Smith podzielił się w najnowszym wywiadzie zaskakującą historią. Otóż jedna z aplikacji zablokowała jego profil, posądzając go, że podszywa się pod znaną osobę.

Sam Smith szuka miłości w Internecie

We współczesnych czasach często brakuje wolnych chwil na randkowanie. Szczególnie w trakcie pandemii jest to wyjątkowo utrudnione. Sporo osób szuka przez to szczęścia na portalach randkowych. Jedną z nich jest Sam Smith.

Wokalista był ostatnio gościem programu "Watch What Happens Live", w którym wyznał gospodarzowi show, Andy Cohenowi, że został zbanowany w aplikacji, ponieważ moderatorzy stwierdzili, że podszywa się... pod Sama Smitha.

Nadal jestem singlem. Wciąż jestem na pierwszej linii frontu ze wszystkimi singlami i jest mi ciężko. (…) Zalogowałem się na wszystkie aplikacje i tego typu rzeczy. Posłuchałem twojej rady. Dołączyłem do tego portalu randkowego o nazwie Hinge w Wielkiej Brytanii i wyrzucili mnie z niego po jednej nocy, ponieważ myśleli, że jestem osobą udającą samego siebie

- zdradził Sam Smith w programie.

Wówczas prowadzący show wyznał, że... jego spotkało dokładnie to samo!

To samo przydarzyło się mi w aplikacjach randkowych, ale dlatego chciałem, żebyś dołączył do Tindera, ponieważ mam kogoś, kto może Cię tam wprowadzić i zweryfikować

- doradził wokaliście Andy Cohen.

Choć po emisji programu Hinge przeprosił Smitha i Cohena oraz obiecał przywrócić i zweryfikować ich profile, to nie wiadomo, czy panowie wrócą na owe aplikacje.

To się nazywa samotność w wielkim świecie. Chciałby człowiek znaleźć sobie drugą połówkę. (...) Zakładasz konto na portalu randkowym, wiele osób tak robi. No i chciałbyś kogoś tam poznać, a tu nic. Nie da się, bo portal twierdzi, że podszywasz się pod gwiazdę. (...) Jego kawałki są po prostu na szczytach list przebojów, no ale niestety przebojem nie wdarł się na żaden portal randkowy. Został zbanowany, że podszywa się pod samego siebie

- podsumował w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Największe Sukcesy Sama Smitha

Choć Sam Smith jest obecny w show-biznesie od niezbyt długiego czasu, już zdążył odnieść spektakularne sukcesy. Rozpoznawalność zyskał w październiku 2012, pojawiając się gościnnie w utworze brytyjskiego duetu elektronicznego Disclosure pt. "Latch". Rok później wydał debiutancki album "Nirvana", na którym znalazła się popularna piosenka "Stay with me". W 2014 roku został laureatem BRIT Awards, a także otrzymał 6 nominacji do nagród Grammy - ostatecznie odebrał 4 statuetki. Niezmiennie jednak jego największym sukcesem pozostaje Oscar. Wokalista zdobył go w 2016 roku za piosenkę "Writing's on the Wall" z filmu "Spectre".

Sam Smith – ciężko jest być sławnym. Zobaczcie wywiad z artystą:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
67
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0