Newsy

Nadchodzi trzeci sezon "Chyłki". Magdalena Cielecka opublikowała pierwsze zdjęcie z planu

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka | mat. prasowe

Newsy

Nadchodzi trzeci sezon "Chyłki". Magdalena Cielecka opublikowała pierwsze zdjęcie z planu

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka | mat. prasowe

„Chyłka-Rewizja” – taki tytuł będzie nosić trzeci sezon serialu opartego na prozie Remigiusza Mroza. Fabuła skupi się na sprawie podwójnego morderstwa, w którą zaangażowana zostanie bohaterka. W rolach głównych powrócą Magdalena Cielecka oraz Filip Pławiak.

Obsada trzeciego sezonu "Chyłka"

Zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Player Original rozpoczęły się w połowie lutego w Warszawie. Do obsady znanej z „Zaginięcia” oraz „Kasacji” dołączyli między innymi Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Klara.

Tym razem Joanna Chyłka musi zmierzyć się z nowymi problemami, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient, po stracie żony i córki, ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie staje się jednak głównym podejrzanym w sprawie.

Serial zyskał już wierne grono wielbicieli, którzy z niecierpliwością czekają na trzeci sezon. W "Rewizji" odsłonimy kolejne oblicze naszej bohaterki. Jej zmagania w życiu osobistym okażą się równie interesujące co wyzwania na sali sądowej. Jedno jest pewne - Chyłka na pewno nie przestanie zaskakiwać.

- mówi Dorota Chamczyk, producentka serialu.

Premiera "Chyłka-Rewizja" w tym roku w player.pl

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media, kierownikiem produkcji Agnieszka Knysak-Sandecka. Za reżyserię odpowiadają Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. Autorami scenariusza są Michał Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Za zdjęcia odpowiada Mateusz Wichłacz.

„Chyłkę-Rewizję” będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku w serwisie Player, gdzie dostępny jest już pierwszy i drugi sezon serialu. "Kasację" będzie można zobaczyć wiosną na antenie TVN.


Wyświetl ten post na Instagramie.

elazny m... hmmm?? #letsgetthepartystarted

Post udostępniony przez Filip Pławiak (@filipplawiak)

Katarzyna Warnke w Dzień Dobry TVN. Zobacz film z fragmentem programu:

Katarzyna Warnke i jej przygoda z „Chyłką” | X-news

ZOBACZ także:

Co sądzisz o tym artykule?
66
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
09.04.2020
Fanka
#zostań w domu - Puście Chyłka - Rewizja jak najszybciej