Gwiazdy

Ruszają zdjęcia do programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska jeszcze nigdy tam nie była

Martyna Wojciechowska

Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Ruszają zdjęcia do programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska jeszcze nigdy tam nie była

Martyna Wojciechowska

Piotr Molecki/East News

Fani programu "Kobieta na krańcu świata" z pewnością niecierpliwie czekali na te informacje. Martyna Wojciechowska właśnie oficjalnie potwierdziła, że rozpoczynają się zdjęcia do kolejnego sezonu. Tym razem wyrusza do miejsca, w którym nigdy wcześniej nie była. 

"Kobieta na krańcu świata 13": ekipa wyruszyła na zdjęcia

Zdjęcie, które podróżniczka wstawiła na swój Instagram nie pozostawia złudzeń. Kolejny, 13. już sezon jednego z flagowych programów TVN staje się faktem. Przy okazji Martyna zdradziła, że Gruzję, do której wybiera się na nagrania odwiedzi po raz pierwszy. Dzięki temu wiemy też skąd będą pochodziły bohaterki jednego z odcinków. 

Znaleźliśmy tak wspaniałe bohaterki, że staniemy na głowie, żeby do nich dotrzeć i przedstawić Wam ich historie!

- napisała pod zdjęciem Wojciechowska.

Fani nie kryją zachwytu destynacją, do której udała się Wojciechowska. Wielu z nich pisało, że sami wybierają się w tamte strony. - Zazdroszczę. Gruzja piękny kraj. Miałem uderzyć w tym kierunku w wakacje, ale coraz bardziej wątpię że będzie to możliwe. Pozdrawiam! - napisał jeden z obserwatorów.

Ale są też fajni, którzy chętnie wybraliby się w podróż z ekipą "Kobiety na krańcu świata" bez względu na kierunek.

Chcę być Waszym bagażem, walizką, aparatem... oczami🥰🙈👋🏻

Martyna Wojciechowska poprosiła fanów o pomoc

W poście, w którym dziennikarka poinformowała obserwatorów o starcie zdjęć poprosiła ich też o radę. Ponieważ wcześniej nie była w Gruzji, zapytała o to, co tam zobaczyć, zjeść i wypić. Jak można się było spodziewać, sugestii nie zabrakło: 

- Zjeść badridjani - bakłażana z pastą orzechową, i koniecznie chleb "z ulicy", pieczony w przydomowych piecach. W ogóle wszystkie warzywa i owoce tam są nieziemskie. ❤️- radzili jedni.

- Chaczapuri i chinkali! No i wino, jest zaskakujące! Uwaga na czacze, jest zdradliwa i jak się zacznie, to już do końca wyjazdu trzeba przekładać kaca😄 a jak już dopadnie... 😄 Powodzenia!- ostrzegali inni.

Zobacz wideo: Kobieta na krańcu świata. Jak zrobić program podróżniczy w pandemii

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
85
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0