Gwiazdy

Rosalie o czasie pandemii: "Zostało mi odebrane to, co uwielbiam najbardziej". Kiedy wraca z koncertami?

Gwiazdy

Rosalie o czasie pandemii: "Zostało mi odebrane to, co uwielbiam najbardziej". Kiedy wraca z koncertami?

Kilka lat temu wkroczyła na polski rynek muzyczny i szturmem go podbiła. Od początku kariery balansuje między mainstreamem, a undergroundem i cieszy się uwielbieniem fanów. Rosalie w marcu wydała płytę, lecz pandemia pokrzyżowała jej muzyczne plany. Co jednak udało się jej zrealizować w tym ciężkim czasie?

Kolejny muzyczny projekt Rosalie

W wywiadzie z Gabi Drzewiecką Rosalie przyznała, że nie zmarnowała ostatnich miesięcy. Choć była zawiedziona tym, że nie może koncertować i mieć bezpośredniego kontaktu z fanami, wykorzystała czas skupiając się na życiu prywatnym, a także na muzyce. Powiedziała:

Zaczęłam pracę nad kontynuacją albumu. Zaczęłam też tworzyć nową muzykę, żeby w ogóle wykorzystać ten niefortunny czas. Bo rzeczywiście płyta wyszła w marcu, czyli chwilkę przed lockdownem, koncerty padły (...), ale nie będę narzekać, bo są osoby, które mają też taką samą sytuację, albo i gorszą. Wykorzystałam ten czas, jak mogłam też dla siebie, dla rodziny, ale głównie, bym powiedziała, że dla muzyki

27-latka zapowiedziała, że efekty jej działań fani będą mogli zobaczyć jeszcze w tym roku. Już niebawem wraca również do koncertowania.

Dieta Rosalie

Okazuje się, że ciężki czas związany z pandemią, wokalistka przeznaczyła także na dbanie o własne ciało i umysł. Zaczęła ćwiczyć jogę i zmieniła dietę. Choć wydaje się rygorystyczna, pozwala sobie na małe przyjemności.

Życie muzyków jest bardzo intensywnym życiem. Ja przez ostatnich 5 lat trochę nie dbałam o to, co jem i kiedy. (...) W momencie tej pandemii, w którym po prostu zostaliśmy zamknięci w mieszkaniach, zaczęłam zdrowo się odżywiać. Nie jem mięsa, nie jem nabiału - choć czasem bywa, że coś tam zjem - ograniczyłam słodycze, ale głównie właśnie skupiłam się na tym, żeby się mniej stresować. Jedzenie miało na to ogromny wpływ. (...) Jeżeli zaczniesz dzień od 20 minut jogi to jest ogromna różnica. Ja na przykład od razu mam uśmiech na twarzy

- zdradziła w Dzień Dobry TVN.

Rosalie w piosence pt. "Zapomniałam jak" w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
53
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0