Gwiazdy

Joanna Liszowska to mistrzyni w filmie "Całe szczęście"! Co mówi o swojej roli?

Gwiazdy

Joanna Liszowska to mistrzyni w filmie "Całe szczęście"! Co mówi o swojej roli?

Film „Całe szczęście” możecie oglądać w kinach od piątku, 8 marca. "Całe szczęście" to komedia romantyczna z Romą Gąsiorowska i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych. O czym opowiada fabuła filmu i jak do swoich ról przygotowywali się aktorzy?

Więcej: "Całe szczęście" Joanna Liszowska pokazała swój talent muzyczny w DDTVN


"Całe szczęście". Historia bardzo romantyczna

Roma Gąsiorowska w filmie „Całe szczęście” zagrała Martę Potocką. Jej filmowym partnerem jest Piotr Adamczyk. Między tą dwójką wybucha gorące uczucie.


>>> Zobacz też: Dieta cytrynowa. Czyli rozmiar mniej w 10 dni.

Postać, którą gram, jest niezależna, silna i spełniona, otwiera swoje serce na człowieka, który gdzieś pozornie jest na drugim biegunie. Kompletnie nie przystaje do jej świata, w którym ona funkcjonuje i czuje się dobrze. Mimo wszystko ta miłość zwycięża. Jest to współczesna opowieść o Kopciuszku, w której odwrócone są role. To mężczyzna jest ciepłym, skromnym człowiekiem, który otwiera serce mojej postaci.
Joanna Liszowska w filmie "Całe szczęście"

Część scen filmów "Całe szczęście" była nagrywana nad polskim morzem obok Pucka. W części muzycznych scen zagrała Joanna Liszowska, która zagrała żonę dyrygenta, w którego rolę wciela się Tomasz Sapryk.

Jesteśmy barwną parą, nawet wizualnie. Jesteśmy z pewnością sporym elementem komediowym, bardzo pogodnym elementem, w tym filmie - powiedziała Joanna Liszowska.

Posłuchajcie, co powiedziała Joanna Liszowska, Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska i inni:

Zobacz film: Muzyczne sceny na planie filmu „Całe szczęście” Źródło: Dzień Dobry TVN


Rola Marty jest dla Romy wyzwaniem

Zobacz film: Lewandowska czy Chodakowska – kim inspirowała się Roma? Źródło: Dzień Dobry TVN

Rola Marty jest dla Romy ogromnym wyzwaniem, nie tylko aktorskim, ale również fizycznym. Postać Gąsiorowskiej jest instruktorką fitness, którą kochają miliony kobiet. Marta Potocka staje się bohaterką tłumów i udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Roma do roli w komedii romantycznej bardzo intensywnie trenowała. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Gąsiorowska przyznała, że inspirowała się zarówno Anną Lewandowską, Ewą Chodakowską oraz Martyną Wojciechowską.


>>> Zobacz też: Sylwia i Akop Szostak i ich "ludzko-psia"rodzina.


Podczas jednego z treningów aktorkę odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

Zanim aktorka została mamą, trenowała bardzo intensywnie. Kiedy zaś na świecie pojawiły się dzieci, odpuściła sobie, wolała skupić się na macierzyństwie. Gąsiorowska do swojej roli podchodzi z ogromną motywacją i razem ze swoim trenerem Kubą intensywnie trenują.


>>> Zobacz też: Czy karmić piersią w miejscu publicznym? Olga Kalicka jednym zdjęciem wywołała burzę. 


Zobacz film: Intensywne treningi Romy Gąsiorowskiej. Źródło: Dzień Dobry TVN

„Całe szczęście”

„Całe szczęście” to opowieść o miłości dwojga ludzi – uporządkowanego Roberta, muzyka orkiestry symfonicznej, który jest samotnym ojcem 10-letniego chłopca oraz Marty - przebojowej i popularnej instruktorki fitness.

Film w reżyserii Tomasza Koneckiego wejdzie do kin 8 marca, w Dzień Kobiet. W rolach głównych polskiej komedii romantycznej wystąpią Roma Gąsiorowska oraz Piotr Adamczyk. Za scenariusz odpowiedzialni są Marcin Baczyński oraz Mariusz Kuczewski.

***

Roma Gąsiorowska to polska aktorka filmowa i teatralna. Urodziła się 29 stycznia 1981 w Bydgoszczy. Roma jest absolwentką prestiżowej Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Na swoim koncie ma wiele teatralnych i filmowych ról. Prywatnie Roma jest żoną Michała Żurawskiego. Para ma dwójkę dzieci: 7-letniego syna Klemesa i 5-letnią córkę Jadwigę.


>>> Zobacz też: Małgorzata Rozenek poprowadzi "Ameryka Express".

>>> Więcej: Bartek Jędrzejak o "Big Brotherze"

Co sądzisz o tym artykule?
2
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0