Gwiazdy

Rodzina Szczęsnych nieprędko będzie w komplecie. Marina: „Mimo uśmiechu, w sercu strach”

"Informacje ze świata gwiazd", Reporter: Basia Pasek

Gwiazdy

Rodzina Szczęsnych nieprędko będzie w komplecie. Marina: „Mimo uśmiechu, w sercu strach”

"Informacje ze świata gwiazd", Reporter: Basia Pasek

Wojciech Szczęsny i jego żona Marina spędzają trudny czas pandemii osobno. Piłkarz przebywa na przymusowej kwarantannie, ponieważ u kolegi z jego drużyny wykryto koronawirusa. Jak radzi sobie Marina?

Rodzina Szczęsnych rozdzielona przez koronawirusa

Marina Łuczenko-Szczęsna bardzo tęskni za mężem. Czas odosobnienia spędza z ich synkiem, Liamem. Na Instagramie opublikowała wzruszający post, w którym zdradza, jak trudny jest to dla niej okres.

Mimo uśmiechu, w sercu strach, niepewność i totalna bezradność. Wychodzi na to, że nasza rodzina nieprędko będzie w komplecie. ?
Lepiej jest tym, którzy ten trudny czas mogą przechodzić razem z najbliższymi.
Myślę, że ten tragiczny okres uświadomi wielu z nas, co tak naprawdę w życiu jest ważne.❤ Życzę Wam zdrowia i bardzo Was proszę nie traćcie pogody ducha, mimo wszystko. Dbajcie o siebie

Marina dodała, że ogromnie podziwia i dziękuje wszystkim, którzy nie mogą zostać w domu, bo pracują dla kraju. To dzięki nim Polska funkcjonuje i walczy. Zaapelowała przy tym, żeby na siebie uważali.  

Wojciech Szczęsny skomentował zdjęcie ukochanej żony, podnosząc ją na duchu. 

Głowa do góry i cierpliwości! ?Niedługo nadrobimy wszystkie zaległości 

- napisał bramkarz reprezentacji Polski i Juventusu.

Wojciech Szczęsny na przymusowej kwarantannie

Po tym jak okazało się, że jeden z piłkarzy Juventusu Turyn ma koronawirusa, wszyscy zawodnicy tej drużyny zostali objęci kwarantanną i czekają na wynik testu na obecność COVID19. 

Wojciech Szczęsny - oprócz apelu do fanów o przestrzeganie zaleceń w czasie pandemii - stara się wnieść w ich życie odrobinę radości. W internetowym wywiadzie opowiedział, jak wyglądają teraz jego treningi. Codziennie dzwoni do niego trener personalny, jednak zdaniem bramkarza, że on tego nie potrzebuje, bo ma płytę z ćwiczeniami Ani Lewandowskiej.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
62
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0