Gwiazdy

Robbie Williams skończył 45 lat! Zobaczcie, jaki jest prywatnie

Gwiazdy

Robbie Williams skończył 45 lat! Zobaczcie, jaki jest prywatnie

Robbie Williams kończy dziś 45 lat! Angielski piosenkarz, muzyk, tekściarz jest uwielbiany na całym świecie. "Angels", "Supreme", "Let me entertain you" - kto z nas nie zna największych hitów Williamsa? Zobaczcie, jaki Robbie Williams jest prywatnie!

Robbie Williams kończy dziś, 13 lutego, 45 lat! Gwiazdor udzielił wyjątkowego wywiadu Annie Senkarze w 2016 roku. Opowiedział o swoich dzieciach, o rosyjskich imprezach i internetowym hejcie, z którym musi sobie radzić.

Bawi mnie kiedy patrzę jak dorastają moje dzieci, to jest dla mnie rozrywka, lubię też oglądać debaty polityczne, historie o zjawiskach paranormalnych i piłkę nożną. Życie ogólnie mnie bawi - mówił Robbie Williams w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Początki kariery Robbiego Williamsa

Robbie Williams urodził się 13 lutego 1974 roku w Stoke-on-Trent. Jego ojciec był regionalnym komikiem - to właśnie po nim Robbie odziedziczył pewność siebie na scenie, którą można u niego zaobserwować w późniejszych latach. Początkowo Robbie Williams był członkiem zespołu Take That. Jako szesnastolatek był najmłodszym członkiem - już wtedy wróżono mu wielką karierę. Grupa rozpadła się w 1996 roku, ale dla Robbiego to był dopiero początek...

Robbie Williams rozpoczął swoją karierę jako solista. I to właśnie solowa kariera sprawiła, że stał się znany na całym świecie. W 1997 roku wydał swoją pierwszą solową płytę "Life Thru a Lens". Jednak to jego druga płyta "I've Been Expecting You" okazała się totalnym hitem.

Robbie Williams gościł w Polsce dwukrotnie. Ostatni raz wystąpił w Polsce 17 kwietnia 2015 roku w Tauron Arena Kraków w ramach trasy koncertowej „Let Me Entertain You Tour”.


Robbie Williams prywatnie

Robbie Williams kocha swoje dzieci ponad wszystko. Robbie Williams 7 sierpnia 2010 roku ożenił się z Aydą Apulacę Uriarte, z którą ma trójkę dzieci: córkę Theodorę Rose (ur. 18 września 2012), syna Charltona Valentine (ur. 27 października 2014) oraz urodzoną 7 września 2018 przez surogatkę, Colette Josephine.


Zobacz też: Agnieszka Sienkiewicz w ciąży! Pokazała brzuszek

Źródło: Dzień Dobry TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
5
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0