Gwiazdy

Remont Doroty Szelągowskiej nie spodobał się bohaterom programu. "To było ciężkie przeżycie"

Gwiazdy

Remont Doroty Szelągowskiej nie spodobał się bohaterom programu. "To było ciężkie przeżycie"

Dorota Szelągowska od lat projektuje, remontuje i urządza mieszkania Polaków, a od pewnego czasu prowadzi także program "Totalne remonty Szelągowskiej". Choć uchodzi za autorytet w sprawach dekoracji wnętrz, okazuje się, że i jej zdarzają się wpadki. Wyznała, że reakcja właścicieli jednego z mieszkań, była dla niej "strasznym policzkiem".

Dorota Szelągowska o wpadce w programie

Dorota Szelągowska urządziła już setki domów i to nie tylko klientów, którzy korzystają z usług jej biura, ale także uczestników programów, w których jest gospodynią. Dotychczas projektantka prowadziła "Dorota Was urządzi" i "Domowe rewolucje", a aktualnie realizuje drugi sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej". Choć w programach widzimy liczne remonty zakończone sukcesem, okazało się, że zaliczyła także porażkę.

Raz na kilkaset programów, które już zrobiliśmy, rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca spodobał się remont. Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek. Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest tak naprawdę paliwo napędowe na kolejne remonty - wyznała w rozmowie z "Galą".

Dorota Szelągowska wspomina wpadkę

Owy incydent utkwił jej w pamięci, ponieważ niezadowolenie bohaterów programu było dla niej bolesnym ciosem. Ani Dorota Szelągowska, ani członkowie jej remontowej ekipy nie byli na to przygotowani. Choć włożyli sporo serca w projekt, nie trafili w gusta uczestników. Obecnie mają nadzieję, że taka sytuacja już nigdy jej się nie przytrafi. 

- Mam nadzieję, że to się nigdy nie powtórzy. Natomiast mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, żeby on się spodobał i rzeczywiście zrobiliśmy tak, jak państwo chcieli, ale ludzie też są różni. To było ciężkie przeżycie - dodała Dorota Szelągowska.

Wielu zaskoczyło wyznanie projektantki, ponieważ słynie ona z tego, że zawsze zwraca uwagę na potrzeby uczestników, jednocześnie korzystając z bardzo uniwersalnych i sprawdzonych rozwiązań. Inni docenili jej szczerość.

Piękne jest to, że się w taki sposób przyznaje do tego i o tym opowiada, aczkolwiek ucina skrzydła na pewno coś takiego - stwierdził Andrzej Sołtysik.

- A mnie to pociesza, że nawet Dorota Szelągowska czasami ma jakieś małe wpadki - dodała Sandra Hajduk.

Gdzie oglądać programy z Dorotą Szelągowską?

Programy: "Dorota was urządzi", "Totalne remonty Szelągowskiej", "Domowe rewolucje" czy "Dorota inspiruje" oraz wiele innych związanych z aranżacją wnętrz możecie oglądać na player.pl. 

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
68
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0