Gwiazdy

Rafał Maślak został ojcem! Syn ma na imię Maksymilian. "Witaj synku. Kocham Cię"

Gwiazdy

Rafał Maślak został ojcem! Syn ma na imię Maksymilian. "Witaj synku. Kocham Cię"

Wczoraj wieczorem 29 marca na świat przyszedł syn Rafała i Kamili Maślak - Maksymilian. Rodzicom składamy gratulacje! Maślak opublikował pierwsze zdjęcie dziecka na swoim Instagramie.

Witaj synku. Kocham Cię <3


Wyświetl ten post na Instagramie.

Witaj synku. Kocham Cię❤️

Post udostępniony przez Rafał Maślak (@rafalmaslak)

Tak Rafał Maślak podpisał zdjęcie, które dziś przed południem wrzucił na swojego Intagrama. Były mister Polski postanowił pochwalić się przed światem Maksem i opublikował zdjęcie, na którym widzimy jak noworodek trzyma za rękę swojego tatę. Piękny i wzruszający obrazek! Fanki Rafała nie szczędziły gratulacji i życzeń w swoich komentarzach.

Kamila Maślak zdradziła Rafałowi płeć dziecka dopiero w dniu jego trzydziestych urodzin. Kamila i Rafał Maślakowie zdecydowali, że ich syn będzie miał na imię Maksymilan.

Maślak w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradził jak czuje się jako przyszły tata. Czy jest już gotowy na zmianę swojego życia związaną z dzieckiem, które lada dzień pojawi się na świecie?


***

Rafał Maślak od kilku lat jest w związku z Kamilą Maślak (jeszcze niedawno Kamilą Nicpoń). Po pięciu latach znajomości para zdecydowała się na ślub - para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w sierpniu 2018 roku. Uroczystość odbyła się w kościółku parafialnym w Kamienicy pod Warszawą. Potem goście przenieśli się do pałacu w Zdunowie. Na weselu wystąpił m.in. Mateusz Ziółko.

Małżeństwo poinformowało o tym, że spodziewa się dziecka w czasie ostatnich Świąt Bożego Narodzenia.


Co sądzisz o tym artykule?
5
2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
30.03.2019
ja
Pięknie nazwali syna. Super !