Gwiazdy

Rafał Cieszyński publikuje gorące zdjęcie bez koszulki. Fanki pod wrażeniem: "Może Banderas był hiszpańskim Rafałem Cieszyńskim?"

Rafał Cieszyński

x-news

Gwiazdy

Rafał Cieszyński publikuje gorące zdjęcie bez koszulki. Fanki pod wrażeniem: "Może Banderas był hiszpańskim Rafałem Cieszyńskim?"

Rafał Cieszyński

x-news

Rafał Cieszyński to bez wątpienia jeden z najbardziej przystojnych polskich aktorów. Widzowie podziwiają nie tylko jego talent, lecz także godną pozazdroszczenia sylwetkę.  Aktor opublikował w sieci starą fotografię, na której prezentuje umięśniony tors. Na reakcję zachwyconych internautek nie trzeba było długo czekać. 

Rafał Cieszyński pokazał zdjęcie sprzed lat 

Rafał Cieszyński znany jest z ról w licznych serialach, pojawił się również w filmach "Lejdis", "Fenomen" i "Pętla" oraz wielu sztukach teatralnych. Dziś - ze względu na pandemię - rzadziej gra, za to mocniej skupia się na rodzinie. Ma też więcej czas na prowadzenie swoich kanałów w social mediach, które chętnie obserwują fanki jego talentu i urody. 

Ostatnio aktor postawił zrobić im małą niespodziankę i przypomniał zdjęcie sprzed lat. Jak się okazuje, 19-letni Rafał miał styl prawdziwego buntownika.

- Taką „perełkę” wczoraj znalazłem. Once upon a time in Kołobrzeg! Się miało 19 lat! Nie było Instagrama, w kinach leciał „Desperado”, a telefony komórkowe były wielkości kaloryfera. Niech moc będzie z Wami! Super czwartku w rytmie latino – napisał aktor pod fotografią. 

Rafał Cieszyński bez koszulki 

Na zdjęciu widzimy, jak aktor dosiada olbrzymi, czarny motocykl. Co więcej, pozuje bez koszulki, jedynie w jasnych dżinsach. Uwagę przyciągają długie, ciemne, kręcone włosy. Wizerunek ten od razu przywołał na myśl lata 90. i bardzo przypadł do gustu wielbicielkom aktora.

- O mamma mia!!! Poprawiłeś mi nastrój tą perełką! Było ich więcej...

- Pan był polskim Banderasem. A może Banderas był hiszpańskim Rafałem Cieszyńskim…?

- Ale macho, kobiety niech płaczą

- O panie! Aż w tle słychać latynoskie dźwięki - piszą obserwatorzy profilu Rafała Cieszyńskiego.

Jak widzimy, aktor nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet. Jego serce jest już jednak zajęte. Od wielu lat jest szczęśliwym mężem koleżanki po fachu, Alżbety Lenskiej. Para doczekała się dwójki dzieci. 

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska - historia miłości

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska są małżeństwem od 2007 roku. Poznali się dwa lata wcześniej na planie serialu "Anioł Stróż". Oboje byli na początku swojej aktorskiej drogi. Alżbieta widziała, że Rafał darzy ją uczuciem, ale na początku starała się trzymać go na dystans, o czym mówiła potem wielokrotnie w wywiadach.

Aktor oświadczył się ukochanej w jej 25. urodziny. Zaprosił ją do kina, zmontował o niej film, a po projekcji w otoczeniu najbliższych przyjaciół poprosił ją o rękę. Para wzięła pierwszy, cichy ślub w 2007 roku w Las Vegas, w White Wedding Chapel (tam, gdzie ślub brała Britney Spears). W 2008 roku przyszła pora na kolejną ceremonię, tym razem już oficjalną, w Polsce. Miłość przysięgali sobie w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu w otoczeniu bliskich, przyjaciół i kolegów z pracy. W 10. rocznicę tego wydarzenia para odnowiła przysięgę małżeńską, choć tym razem razem to aktorka oświadczyła się ukochanemu.

W historii ich małżeństwa nie brakuje jednak także dramatycznych momentów. W maju 2018 roku Alżbeta Lenska przeszła operację. W głowie aktorki pękł tętniak. Tragedia rozegrała się podczas przerwy w spektaklu, w którym występowała wspólnie z mężem.

- Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam, co się dzieje - wspominała w Dzień Dobry TVN.

Na szczęście po kilku miesiącach od operacji Alżbeta w pełni wróciła do sił i dziś ponownie cieszy się życiem. 

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński opowiadają o powrocie do normalności po chorobie aktorki. Zobacz wideo:

Zobacz też: 

Robert Lewandowski w szczerym wywiadzie o rodzicach, żonie i córkach: "Było dużo, dużo nieprzespanych nocy"

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami? Dwutygodnik podał sensacyjną wiadomość

Złote Globy 2021 - kto powalczy o statuetkę? Opublikowano listę nominowanych

Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0