Horoskop

Przyszłość pod znakiem zmian. Zobacz, czego spodziewać się w 2020 roku

Horoskop

Przyszłość pod znakiem zmian. Zobacz, czego spodziewać się w 2020 roku

Nadchodzące miesiące zapowiadają się wyjątkowo. Przed nami nie tylko nowa dekada, ale i kolejna era astrologiczna, która przyniesie wiele wyzwań. Czego możemy spodziewać się w roku 2020? Odpowiedzi na to pytanie udzielili specjaliści od przepowiadania przyszłości.  

Co wróżą gwiazdy?

Jak twierdzi astrolog Katarzyna Południak, ten rok okaże się dla nas niezwykle ważny i trudny. Spowoduje to koniunkcja Jowisza, Saturna i Plutona w 8 stopniach znaku Koziorożca. Zjawisko to jest tym bardziej niezwykłe, że ostatni raz miało miejsce w 1284 roku, czyli 736 lat temu. Równie wyjątkowe jest spotkanie Plutona z Saturnem, które zdarza się raz na 35-38 lat oraz koniunkcja Jowisza z Saturnem w znakach powietrznych. Oznacza to, że wchodzimy w nową erę astrologiczną, która potrwa aż do roku 2159. Wpływ Plutona na Jowisza i Saturna pogłębi problemy na poziomie ekonomicznym, ekologicznym, politycznym i społecznym, a nadchodzące miesiące okażą się punktem zwrotnym dla przyszłych reform. Astrolog uważa, że rok 2020 jest progiem, który wszyscy zmuszeni będą przekroczyć, a to będzie wymagało konfrontacji, naprawy lub odrzucenia. Dzięki zmierzeniu się z wyzwaniami, będziemy w stanie się rozwinąć i zyskać  możliwości potrzebne do życia w nowej erze.

Odpuścić. To, co ma odejść, odejdzie. Jeżeli odpuścimy, to te sprawy samoistnie nagle ruszą z miejsca. Chodzi o to, żeby nie ciągnąć za sobą tego, co jest już nieprzydatne 

– poradziła astrolog, Katarzyna Południak.

Co zwiastują liczby?

Rok 2020 odznacza się ekspozycją liczby 2, która odnosi się do Saturna, a zsumowanie cyfr wskazuje, że wibracją nadchodzących miesięcy będzie 4 – związana z Saturnem.

W tym okresie nagromadziło nam się bardzo dużo wibracji dwójkowej. Dwójka to księżyc. Księżyc odpowiada za przeszłość, tajemnice i wszystko to, co poukrywane. A Saturn odwrotnie. To, co ma wypłynąć, wypłynie, a to, co ma się ujawnić, to się ujawni. W tym roku będziemy mieć szczególnie dużo do czynienia z ujawnianiem. Będziemy mogli liczyć na wiele obnażeń różnego rodzaju sytuacji. Te dwie wibracje ujawniają to, co w nas jest nie do końca dobrego, a z drugiej strony mówią, że jak się poprawisz, to spotka cię coś dobrego 

– wyjaśnił numerolog Sylwester Chordecki.

Energia 2 odsłoni wszystkie tajemnice, iluzje i pozy. 4 natomiast obnaży niedoskonałości i rozliczy z przeszłością. Saturn, uznawany za planetę Karmy, zaprowadzi sprawiedliwość i podsumuje nasze dotychczasowe działania. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Horoskop Merkurji na 2020 rok. Jesteś wśród znaków, którym będzie sprzyjało szczęście?

Koziorożec. Jakie ma mocne, a jakie słabe strony? 

Piątek trzynastego. Skąd się wzięły przesądy?

Co sądzisz o tym artykule?
77
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0