Styl Życia

Prowadzący Dzień Dobry TVN w Milionerach. Katarzyna Kolenda-Zaleska: "Stres jest naprawdę duży"

Styl Życia

Prowadzący Dzień Dobry TVN w Milionerach. Katarzyna Kolenda-Zaleska: "Stres jest naprawdę duży"

Widzowie Milionerów już 3 grudnia będą mogli obejrzeć specjalny mikołajkowy. Tym razem uczestnikami będą prowadzący Dzień Dobry TVN, których zadaniem będzie zdobycie pieniędzy dla Fundacji TVN "nie jesteś sam". Czy udało im się wygrać milion? O zmaganiach w teleturnieju opowiedziała nam Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Milionerzy – wydanie specjalne z prowadzącymi Dzień Dobry TVN

Wydanie specjalne programu "Milionerzy", które na antenie pojawi się już 3 grudnia, ma inspirować do codziennej życzliwości i delikatności, a finalnie podarować realne wsparcie potrzebującym. Drobne gesty i czułość, a także bezinteresowna pomoc to największe wartości, jakie możemy zaoferować innym w tym szczególnym okresie. Nasi prowadzący postanowili więc dołożyć swoją cegiełkę i zmierzyć się z pytaniami wartymi milion złotych. Na fotelach zasiedli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Jak radzili sobie uczestnicy, czy udało im się wygrać milion?

Stres jest naprawdę duży. Sama jestem ciekawa, jak to wyszło. To była normalna milionerowa gra, ale bez widowni. Czy udało się wygrać milion? Zapraszam do TVN i wtedy się wszystko okaże 

– powiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Do akcji dołączyła także marka Milka. Kampania inspiruje odbiorców do wyszukiwania i doceniania ludzi z wielkim sercem tzw. "Mikołajów dnia codziennego" i nagradzania ich mniejszych lub większych gestów, często niezauważanych na co dzień. Wystarczy rozejrzeć się wokół, a z pewnością w naszym otoczeniu znajdziemy życzliwych ludzi, którym warto podziękować. Być może będzie to sąsiadka, która opiekowała się naszymi dziećmi, rodzeństwo, na którym zawsze możemy polegać, czy niezawodna babcia, która przekazuje nam życiowe mądrości. Z okazji zbliżających się świąt szczególnie doceniajmy dobro innych, a jako symbol wdzięczności podarujmy naszym bohaterom symbolicznego czekoladowego Mikołaja Milka. Niewielki gest z pewnością sprawi odbiorcy przyjemność.

Fundacja TVN w czasie pandemii

W czasie pandemii wiele wydarzeń zostało odwołanych. W tym roku nie odbył się między innymi charytatywny Bal oraz Mecz TVN, podczas którego zbierane były pieniądze na fundacje. CO więcej, ze względu na liczne zwolnienia ludzie o dobrych sercach przeznaczają zdecydowanie mniejsze kwoty na cele dobroczynne. Jak radzi sobie Fundacja TVN, w jaki sposób zbierane są środki potrzebne na pomoc podopiecznym? Katarzyna przyznała, że z jednego procentu przekazanego przez społeczność uzbierała się kilkumilionowa kwota. Pieniądze te przekazane zostały na rehabilitacje oraz leki.

- My ani na moment nie zaprzestaliśmy pomocy. My musimy być tą opoką, do której oni zawsze mogą się zwrócić i widzą, że dostaną to, co do tej pory dostawali. Mamy bardzo dużo zgłoszeń i staramy się zdobywać pieniądze mimo tego, że nie jest ławo. Wśród ludzi jest wspólnota i chęć pomagania innym - dodała Katarzyna Kolenda-Zaleska, prezes Fundacji TVN. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Tobias Topik - muzyk, który podbił świat. "Nigdy nie oczekiwałem tego, co mnie spotkało"

Gimnastyka artystyczna piekłem dla dzieci? "Wymyślanie małym dziewczynkom od świń, tuczników i ich bicie nie jest metodą"

Strajk Kobiet. Jurek Owsiak w mocnych słowach do policji. "Czy nie jest wam wstyd?"


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
71
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0