Gorące tematy

"Projekt Lady 4". Pierwszy odcinek już za nami

Projekt Lady 4

Gorące tematy

"Projekt Lady 4". Pierwszy odcinek już za nami

Projekt Lady 4

4. sezon programu "Projekt Lady" już na antenie TVN. Nie brakuje ciekawych uczestniczek oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan i mentorek Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz Tatiany Mindewicz-Puacz. Będzie się działo!

To już czwarta edycja programu "Projekt Lady"

"Projekt Lady" to reality show emitowany na antenie TVN od 27 czerwca 2016, oparty na brytyjskim formacie Ladette to Lady. 13  uczestniczek przyjechało do XIX-wiecznego Pałacu w Rozalinie, aby odmienić siebie, swoje życie i stać się damami. W przemianie towarzyszyć im będą mentorki: Irena Kamińska-Radomska oraz Tatiana Mindewicz-Puacz. "Projekt Lady" poprowadzi jak zawsze Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Więcej:

Co wydarzyło się w 1. odcinku 4. edycji "Projektu Lady"?

Uczestniczki 4. edycji "Projektu Lady"rozpoczęły przygodę z programem dość radośnie i podróż do Pałacu w Rozalinie spędziły w oparach alkoholu i imprezy. Dziewczyny ewidentnie są na początku swojej podróży w stronę bycia damą, czemu dały  przykład przy pierwszym wspólnym posiłku. Kolacja utwierdziła mentorki w przekonaniu, że czeka je ciężka praca. Pierwszymi dyżurnymi śniadaniowymi zostały Dominika i Agata. Uczestniczki poproszone o założenie mundurków miały z tym duży problem. Najtrudniejsze okazało się to dla Laury. Dziewczyna ciągle chciała dostosować mundurek do siebie.

Zobacz także: Pyskate, kłótliwe, leniwe!

Równie ciekawie wyglądała nauka chodzenia na szpilkach. Jak się okazuje, niektóre z uczestniczek miały je na nogach po raz pierwszy. W tym zadaniu najlepiej wypadła Iwona, która w nagrodę otrzymała buty. Na koniec pierwszego odcinka dziewczyny otrzymały perły, które będą dumnie (miejmy nadzieję) nosiły do momentu opuszczenia programu.

Kolejny odcinek już 27 maja o 21:30.


Zobacz film: Projekt Lady. Źródło: Dzień dobry TVNCo sądzisz o tym artykule?
67
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0