Gwiazdy

Pyskate, kłótliwe, leniwe! Nowa, mocna edycja Projekt Lady startuje już dziś

Gwiazdy

Pyskate, kłótliwe, leniwe! Nowa, mocna edycja Projekt Lady startuje już dziś

Już dziś na ekrany powraca kultowy program TVN "Projekt Lady". Pierwszy odcinek czwartej edycji, prowadzony przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, zobaczymy 20 maja o godzinie 21:30. Kolejna seria ma być jeszcze mocniejsza od poprzednich i przewiduje nowe zadania, takie jak np. indywidualne przygotowanie przyjęcia dla znajomych, konkurs tańca, a nawet... survival z noclegiem w lesie!

  • Premiera "Projekt Lady" 4
  • "Projekt Lady" - zasady programu
  • Dlaczego ta edycja "Projekt Lady" będzie wyjątkowa?
  • Półfinał "Projekt Lady" 4 na Malcie


Zobacz też: "Proszę państwa, oto George!" Rozenek ma nowego psa


Premiera "Projekt Lady" 4

W poniedziałek 20 maja o godzinie 21:30 na antenie TVN zobaczymy trzynaście nowych dziewczyn, które będą walczyły o zwycięstwo w programie "Projekt Lady". To już czwarta edycja programu, którą jak zawsze poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan.

Problem przekleństw w całym sezonie będzie bardzo widoczny. Skonfrontujemy dziewczyny z nimi samymi i pozwolimy im obejrzeć fragment z ich życia. Będą w kompletnym szoku! One potrafią zbudować zdanie z samych przekleństw, ja sama tego nie potrafię! - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan w studiu Dzień Dobry TVN.
Ja jestem zachwycona, że te dziewczyny są właśnie takie! Bo jest możliwość pracy nad nimi, umówmy się, trochę kokietujemy że my tego nie słyszymy! Jeżeli mamy w domu czternastolatka i posłuchamy jak gra w grę z kolegami, to oni to robią, przeklinają! - powiedziała Tatiana Mindewicz-Puacz.

Do castingu zgłosiło się kilka tysięcy dziewczyn.

My szukamy dziewczyn, które będą inspiracją i to było najważniejsze przy wyborze (...) te dziewczyny są różne, ale wszystkie cudowne i do pokochania - dodała Rozenek-Majdan.

"Projekt Lady" - zasady programu

"Projekt Lady" powraca z nowym sezonem! Tym razem do grona naszych uczestniczek dołączą... dziewczęta innych narodowości!

W XIX-wiecznym Pałacu w Rozalinie pojawi się trzynaście nowych uczennic. Eksperymentalna szkoła ma pomóc im odmienić dotychczasowe życie. Producenci zgodnie twierdzą, że wybór uczestniczek do tego sezonu przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. To będzie bardzo mocna grupa silnych osobowości i świadomych dziewcząt. To także pierwsza międzynarodowa edycja. Wśród uczennic szkoły dam będą dziewczęta innych narodowości. Do programu zgłosiły się również Polki, które na co dzień mieszkają poza granicami naszego kraju – w Wielkiej Brytanii i Holandii.

Dlaczego ta edycja "Projekt Lady" będzie wyjątkowa?

Mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów. 

Nauka zostanie zintensyfikowana poprzez zaproszenie do współpracy jeszcze większej liczby ekspertów i specjalistów oraz poszerzona o jeszcze więcej praktycznych szkoleń, które przydadzą się dziewczętom w codziennym życiu.

Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły odpocząć i zrelaksować się. Zamiast tego mentorki zafundują im prawdziwy survival! Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami! 

Spotkanie z rodzinami po dłuższej rozłące także przebiegnie w innej niż dotychczas formie. Każda z uczestniczek indywidualnie ugości swoich bliskich. Dotąd odpowiedzialność za przyjęcie rozkładała się na całą grupę, a tym razem wystąpią solo w roli gospodyń.

Półfinał "Projekt Lady" 4 na Malcie

Półfinalistki wyjadą na Maltę, gdzie zostaną ugoszczone przez jedną z najważniejszych europejskich arystokratycznych rodzin. Tam czekają na nie zadania. Z podróży wrócą tylko trzy dziewczyny, które w ostatnim finałowym tygodniu, zawalczą o główną nagrodę.

Na wielki finał kreacje dla nich przygotuje projektantka gwiazd - Viola Piekut.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

Przypominamy, start „Projektu Lady” 20 maja! Emisja nowych odcinków w każdy poniedziałek o 21:30.

Więcej:

Przypomnijmy, trzecią edycję "Projekt Lady" wygrała Magdalena Lubacz:

Co sądzisz o tym artykule?
3
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0