Psychologia

Prawo przyciągania - jak przyciągnąć szczęście myślami?

wiele kolorowych balonów

Fot. Jakkree Thampitakkull / Getty Images

Psychologia

Prawo przyciągania - jak przyciągnąć szczęście myślami?

wiele kolorowych balonów

Fot. Jakkree Thampitakkull / Getty Images

Teoria prawa przyciągania daje ludziom obietnicę szczęścia osiągniętego jedynie za pomocą ich własnych myśli. Sądzisz, że to nie działa? W końcu wielu z nas myśli o wygranej na loterii czy szczęśliwym, długotrwałym związku, a jednak nic takiego się nie dzieje.

C: Zwolennicy teorii siły przyciągania są przekonani, że można ściągnąć na siebie szczęście. Czy warto im wierzyć? Dlaczego nasze pragnienia nie spełniają się pomimo intensywnego myślenia o nich? Dowiedz się, jak działa prawo przyciągania w praktyce .

Prawo przyciągania - czym jest?

Prawo przyciągania to teoria, według której intensywne myślenie o naszym pragnieniu i jego wizualizacja mają umożliwić osiągnięcie celu. Myśli są bowiem czystą energią, która ma mieć moc sprawczą tworzenia materii. Dlatego w ten sposób można zdobyć dużą sumę pieniędzy, wymarzonego partnera, pracę w firmie, której zawsze pragnęliśmy itp. Krótko mówiąc, zapewnić sobie życie pełne sukcesów. Ale przecież pogrążanie się w marzeniach jest ludzką rzeczą i każdy z nas robi to częściej lub rzadziej. Dlaczego zatem śniący na jawie marzyciele nie pławią się w dostatku i nie odnajdują miłości swojego życia czy wręcz tkwią w toksycznej relacji? Ponieważ w prawie przyciągania najważniejsze jest skupienie się na celu, a nie na tym, co chcemy zmienić.

Sekret prawa przyciągania - słowu “nie” mówimy stanowcze “nie”!

Prawo przyciągania działa na podstawie pozytywnych myśli i emocji. Jeśli chcemy przyciągnąć do siebie pieniądze, nie możemy skupiać się na tym, że ich nie mamy, a jeżeli marzymy o idealnym partnerze, na cechach, których nie powinien mieć. Jest to szczególnie trudne, ponieważ pragnienia zwykle generowane są właśnie przez pewne braki w naszym życiu. Osoba bez grosza przy duszy będzie marzy o pieniądzach, a wielokrotnie zraniona przez byłych partnerów czy partnerki o miłości swojego życia. Dlatego zastosowanie w praktyce przyciągania myślami jest znacznie trudniejsze, niż może się wydawać.


Zobacz film:. Źródło: Dzień Dobry TVN

Prawo przyciągania - miłość. Jak przyciągnąć do siebie wymarzonego partnera?

Jeśli do tej pory nie udało się jej odnaleźć, przyciąganie miłości wydaje się niezwykle kuszące. Jednak nie wystarczy tylko pomyśleć, że chce się znaleźć idealnego partnera, z którym stworzy się związek na całe życie.

Aby przyciąganie myślami drugiej osoby mogło przynieść rezultaty, musimy przede wszystkim szczegółowo ją sobie zwizualizować. Najważniejsze, aby cechy nie wykluczały się wzajemnie, ponieważ zaburzy to wibracje energii.

Trzeba też zaufać swojej podświadomości i słuchać przeczuć, które nam podsuwa. W ten sposób próbuje nas ona przybliżyć do celu. Oznacza to nie tylko spotkanie odpowiedniej osoby, lecz także np. znalezienie z nią wspólnych cech i tematów do rozmowy. Uwielbiasz literaturę i nagle otrzymujesz propozycję pójścia na spotkanie z ciekawym autorem? To może być znak i nie powinno się przegapić takiej okazji. Może nie znajdziesz tam miłości swojego życia, ale istnieje prawdopodobieństwo, że na takim spotkaniu spotka się kogoś wyjątkowego.

Prawo przyciągania konkretnej osoby

Prawo przyciągania w miłości często chcemy zastosować w kierunku konkretnej osoby. Jednak kolega z pracy czy z uczelni, do którego wzdychamy od pewnego czasu, prawdopodobnie pozostanie niewzruszony. Trzeba pamiętać, że teoria ta nie polega na przyciąganiu konkretnej osoby, która już pojawiła się w naszym życiu. Jeśli do tej pory nie zaiskrzyło, może po prostu żyjemy ułudą, a ten wyimaginowany związek wcale nie byłby szczęśliwy.

Nie oznacza to natomiast, że nie możesz wykorzystać swojego stanu, by zwizualizować sobie osobę, z którą mogłabyś być. Co spodobało ci się zatem w tej osobie? Czy na pewno nic byś w niej nie zmieniła? Choć prawo przyciągania nie pomoże nam w tym, by przyciągnąć konkretną osobę, nasze uczucia i dokładna analiza uczuć mogą pomóc w wykreowaniu w głowie partnera idealnego.

Prawo przyciągania - sekret sukcesu zawodowego?

Sekret przyciągania sukcesu zawodowego również wydaje się prosty, jednak w ™ przypadku przyda się modyfikacja naszych pragnień. Jeśli wybrana dziedzina nie do końca pokrywa się z naszymi umiejętnościami, może warto pomyśleć, co pociąga nas właśnie w tej branży. Sława, pieniądze, a może np. pomoc innym lub poczucie bycia częścią czegoś większego? Może nadarzy się okazja, by przebranżowić się? Dopiero wtedy moc przyciągania będzie w stanie zadziałać.

Prawo przyciągania - jak stosować je do zdobycia pieniędzy?

Prawo przyciągania pieniędzy to jedna z częstszych przyczyn wykorzystywania tej metody. W tym przypadku sekretem siły przyciągania jest skupienie się na tym, jak będzie wyglądać nasze życie po poprawie sytuacji materialnej. Czasem nie jest to łatwe. Choć na co dzień może się udawać całkiem nieźle, w sytuacji kryzysowej myślimy o naszym problemie, co zaburza energię. Wtedy wysiłki związane z wizualizacją fortuny spełzną na niczym. Związek między pieniędzmi a prawem przyciągania jest prosty - skup się na celu, nie na problemie.

Sekrety prawa przyciągania mogą budzić wątpliwości. Czy rzeczywiście może ono zadziałać, czy to tylko karmienie nas ułudą? Niezależnie od tego jednak, czy z niego skorzystamy, zawsze warto myśleć pozytywnie i nie stać w miejscu. Jedynie zmiana napędza kolejną zmianę i prowadzi nas do celu.

Co sądzisz o tym artykule?
94
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
08.02.2020
world.org.pl
Nie do końca tak jest jest. Chodzi o "przebranżowienie" własnego umysłu. W sekrecie chodzi o to, że to co widzimy w naszym umyśle, urzeczywistnia się. Że to co zobaczymy oczami naszej wyobraźni, stanie się naszą rzeczywistością, że nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość. Jednak pod pewnymi względami, można to rozpatrywać na tysiące różnych sposobów.

1. Zobacz to - użyj wyobraźni.
2. Uwierz w to i oczekuj spełnienia.

Wiele zależy od tego, jak bardzo jesteśmy zbieżni z naszymi wyobrażeniami.

Podam to na przykładzie.

Jeden samochód - dwóch różnych ludzi. Ten sam sekret.

Pierwsza osoba zobaczyła fajne zdjęcie fajnego samochodu w internecie. Jest on więc w jego umyśle. Pragnie go kupić. Jedzie, kupuje i tyle, należy do niego.

Druga osoba zobaczyła zdjęcie tego samego samochodu, pragnie go, ale nie stać jej na ten samochód. Pragnie ona go jednak tak bardzo, że wierzy w siebie. Widzi w obrazie swojego umysłu, jak kieruje tym samochodem i po jakimś czasie rzeczywiście nadarza się okazja i go kupuje. Bo chce, bo wierzyła, że go będzie mieć.

Największym sekretem, to jest opisanie sekretu, który nie jest sekretem, w ten sposób, aby nadal był sekretem xD