Gwiazdy

Drag queen Himera pokazała męską twarz. Jak wygląda Staszek z "Usłyszcie nas"?

Usłyszcie nas!: Sezon 1 - Odcinek 7 (fragment)

Gwiazdy

Drag queen Himera pokazała męską twarz. Jak wygląda Staszek z "Usłyszcie nas"?

Usłyszcie nas!: Sezon 1 - Odcinek 7 (fragment)

Najwięcej dyskusji wśród widzów programu "Usłyszycie nas!" emitowanego w TTV wzbudza prowadząca - drag queen Himera. To wszystko za sprawą jej nieoczywistego wyglądu. W najnowszym odcinku pokazała swoje drugie oblicze. Jak wygląda w męskim wydaniu?

Himera - prowadząca "Usłyszycie nas!"

W programie "Usłyszycie nas!" uczestników programu oceniają mentorzy. W tej roli widzowie mogą oglądać wokalistkę Monikę Kuszyńską, stand-up’era Łukasza "Lotka" Lodkowskiego, Krzysia Hirsztritta, uczestnika "Down The Road. Zespół w trasie" oraz Przemka Kossakowskiego. Najwięcej emocji wzbudza jednak prowadząca program – drag queen Himera. Co sądzą o niej mentorzy?

- To jest wstydliwe co powiem teraz, ale do tej pory ma problem z odmianą. Cały czas mi się wymykało do samego końca i do tej pory wymyka mi się, kiedy widzę Himerę, a mówię do niej 'Ty mężczyzno' - powiedział Przemysław Kossakowski.

Kim jest Himera z "Usłyszcie nas"? 

Himera dorastała w małej wiosce pod Lwowem. Od dziecka interesowały ją kobiece stroje, ale dopiero w wieku osiemnastu lat zaakceptowała siebie. Dlaczego została drag queen?

- Pierwszy raz, jak spotkałam się ze sztuką drag queen, postanowiłem, że i ja chcę siebie zobaczyć w tej wersji kobiecej. Zaczęłam na Halloween, bo chciałam wyglądać jak Angelina Jolie - moja największa inspiracja kobiecości i piękna. Bardzo obawiałem się opinii ludzi, ale odbiór był pozytywny, co mnie tylko podbudowało i pozwoliło mi dalej działać. Chciałbym pokazać ludziom, że warto siebie akceptować i warto siebie poznawać, warto pozwolić sobie być innym, jeżeli taka potrzeba jest, bo wtedy dopiero jesteśmy sobą - wyjaśnia w programie Himera.

Kto kryje się pod perukami i makijażem Himery i jak zareagowali na koledzy z programu?

- Widzicie tę piękną wymalowaną twarz z rzęsami, brwiami, oczami, z różem, ze szminką? Teraz to wszystko znika - opisuje Himera, która na co dzień jest Stasiem.

- Ja jestem w stresie, już tak się przyzwyczaiłam do niej. To dla mnie coś niesamowitego. Himera to zjawisko, którego nie da się ukryć - tłumaczy Monika Kuszyńska.

Jak wygląda Himera bez makijażu? Zobacz to w 7. odcinku "Usłyszcie nas" lub w naszym wideo powyżej.

Zobacz 7. odcinek programu "Usłyszcie nas!":

"Usłyszycie nas!" – program TTV

W sześciu odcinkach uczestnicy prezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką mentorów. Program chce otworzyć drzwi przed ludźmi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację. Bohaterami programu "Usłyszycie nas!" są silne osobowości idące pod prąd, nonkonformiści nieobecni w świecie rozrywki i w życiu publiczny. Do świata podchodzą bez uprzedzeń, bywają niepoprawni politycznie i nie przebierają w słowa. Na osiemnastu uczestników czekają dwie nagrody po 50 000 zł. Kto zwycięży? O tym Zadecydują widzowie w najbliższym odcinku.

"Usłyszycie nas" – kiedy oglądać?

Wszystkie odcinki możesz zobaczyć "Usłyszcie nas!" możesz zobaczyć w serwisie VOD player.pl

Zobacz także:

Drag queen Himera z "Usłyszcie nas!": "Zdarza się, że podrywają mnie faceci"

Julia Wieniawa ponownie zakochana. "Teraz znów jestem w związku i postaram się chronić przestrzeń prywatną"

Marcin Prokop zdradza kulisy pracy w telewizji i dodaje: "Lubię czasem stanąć w cieniu"

Źródło: "Usłyszycie nas!" TTV |
Co sądzisz o tym artykule?
51
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0