Newsy

Poniedziałek: w całym kraju pogodnie i  ciepło

x-news

Newsy

Poniedziałek: w całym kraju pogodnie i  ciepło

x-news

Poniedziałek w całej Polsce będzie pogodny. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Pogoda wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie.

Jak informuje IMGW, Basen Morza Śródziemnego i Czarnego oraz północna Skandynawia będą pod wpływem wyżów. Pozostałe obszary kontynentu obejmą niże. 

Nad Polskę nasunie się od zachodu zatoka związana z niżem nad południową Norwegią. Z południowego zachodu zacznie napływać cieplejsze powietrze polarne morskie.

Pogoda w poniedziałek 27 kwietnia

Poniedziałek w całym kraju będzie pogodny. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. 

W ciągu dnia zachmurzenie małe i umiarkowane, na wschodzie okresami wzrastające do dużego. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, przeważnie południowo-zachodni.

Warunki biometeo w poniedziałek 27 kwietnia

W całym kraju wilgotność powietrza wyniesie około 60 procent. Odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Pogoda Warszawa w poniedziałek 27 kwietnia 

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 18 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni, wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 998 hPa.

Pogoda we wtorek 28 kwietnia

We wtorek zachmurzenie będzie zmienne. W północnej i zachodniej części kraju pojawią się przelotne opady deszczu. Termometry pokażą od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C w Małopolsce.

Więcej o pogodzie czytaj na tvnmeteo.

Zobacz też:

Źródło: PAP, x-news, tvnmeteo.pl |
Co sądzisz o tym artykule?
56
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0