Gwiazdy

Polski wokalista szkoli przyszłe gwiazdy estrady. Na naszej scenie Mateusz Krautwurst & Voice Office 

Gwiazdy

Polski wokalista szkoli przyszłe gwiazdy estrady. Na naszej scenie Mateusz Krautwurst & Voice Office 

Mateusz Krautwurst, wokalista, producent muzyczny i założyciel szkoły wokalnej, która kształci przyszłych polskich artystów. Na naszej scenie wystąpił z reprezentantami Voice Office. Jesteście ciekawi ich współpracy? Posłuchajcie piosenki „Jeden krok”.

Mateusz Krautwurst i szkoła Voice Office

Marzeniem Mateusza było stworzenie miejsca, która szkoliłoby przyszłych wokalistów i dawało im narzędzia do tego, aby stawali się artystami niezależnymi, świadomymi swojego głosu i zasad gry. Tak narodził się pomysł na Voice Office, szkołę dla młodych muzyków.

To, co wyróżnia ją na tle innych, to praktyka, praca w studiu nagrań i analiza postępów. Jednym z najważniejszych efektów ich wysiłku jest natomiast autorska piosenka, która powstaje wspólnie ze wszystkimi „studentami” Voice Office. Uczestnicy śpiewają solo i w grupach, łączą swoje unikatowe głosy i pracują nad oficjalną premierą w najważniejszych serwisach muzycznych.

Dziś na naszej scenie piosenkę „Jeden krok” zaśpiewali reprezentanci Voice Office w składzie: Karolina Kaleta, Zuza Jurkiewicz, Marysia Janusz, Weronika Kuczun i Łukasz Szostek.

Wspaniałe głosy, ludzie, którzy uczestniczą teraz w drugiej edycji Szkoły Wokalnej. Różni ludzie łączą swoje głosy, piszą autorską piosenkę, a dyplomem tej szkoły jest właśnie oficjalna premiera 

- powiedział Mateusz Krautwurst. 

 Mateusz Krautwurst – kim jest?

Mateusz Krautwurst to polski wokalista i producent muzyczny, absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Artysta karierę rozpoczął w 2006 roku, kiedy to został liderem zespołu The Positive. Od tego czasu muzyka była już nierozłącznym elementem jego życia.

W maju 2014 Mateusz wydał swój pierwszy solowy album studyjny, zatytułowany „Gdzieś pomiędzy”. Płytę promował singlem „Niebezpiecznie”. W 2015 wraz z Kasią Dereń nagrał singel „Something Special”, a w ubiegłym roku udało mu się stworzyć męskie trio z Igorem Herbutem i Mietkiem Szcześniakiem w kompozycji „Zaklinam los”. Za duet w utworze “Lepiej jak jest lepiej” na płycie Sokoła artysta może się pochwalić podwójną Platynową PłytąObecnie Mateusz pracuje nad kolejną autorską płytą, a także produkuje piosenki innych artystów.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
85
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
17.03.2020
Beata
Miło znowu widzieć Zuzę na tej scenie. Wszyscy jesteście wspaniali