Gwiazdy

Polski DJ na szczytach list przebojów. Jaki przepis na sukces ma Andy Dust?

Gwiazdy

Polski DJ na szczytach list przebojów. Jaki przepis na sukces ma Andy Dust?

Andy Dust to producent muzyczny, kompozytor oraz założyciel wytwórni muzycznej Dustyvibez. Jako jedyny Polak cieszy się milionami wyświetleń na jednym z popularnych serwisów muzycznych, a także współpracuje z największymi producentami, DJami i artystami. Jak "robi się" taką karierę? O tym artysta opowiadał w Dzień Dobry TVN. 

Andy Dust odwiedził Polskę

Andy Dust wirtualnie gościł w naszym programie w lutym. Wtedy opowiedział nam, jak zaczęła się jego przygoda z tworzeniem muzyki. Teraz artysta postanowił na kilka dni wpaść do Polski, a na naszej scenie  zaprezentował utwór "Clarity", który powstał przy współpracy z amerykańskim producentem i holenderskimi wokalistami. Przy okazji zdradził niespodziankę, która niebawem czeka na fanów. 

Najbliższy utwór będzie już 2 kwietnia. Bardzo fajny projekt, ponieważ będzie zupełnie inny. Teledysk będzie animowany, a premiera odbędzie się na naszych wszystkich social mediach 

– mówił Andy Dust w Dzień Dobry TVN.

Andy Dust i jego światowa kariera

Andy Dust, a właściwie Adrian Kaczyński, to młody i ambitny twórca z Ostrołęki. Jego pasję do muzyki bardzo szybko docenili nie tylko polscy, ale i światowi słuchacze.

Jako jedyny Polak doczekał się w miesiąc kilku milionów wyświetleń na jednym z popularnych serwisów muzycznych, a stworzony przez niego hit "Rise up" ma już prawie 40 mln wyświetleń na YouTube. W Niemczech kompozycja zdobyła złoto, a w Polsce walczy o podwójną platynę. To obecnie jeden z największych hitów w większości stacji radiowych. 

Andy współpracuje obecnie największymi producentami, DJami i artystami: Vinai z Włoch, The Chainsmokers, AvaMax, After Sun czy Monte&Guma. Jaki jest jego sposób na sukces?

- To ruszyło wiralowo. Zrobiliśmy "Rise up", puściliśmy to przez wytwórnię. Z tygodnia na tydzień przybywało odsłon, a także coraz więcej artystów z całego świata chciało z nami współpracować. Moim zdaniem w każdym utworze przepisem na hit jest topline, czyli słowa i melodia wokalu, które będą zapamiętane w naszych głowach - zdradził DJ. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Stracił głos i porzucił karierę: "Nie chciałem wiązać przyszłości z muzyką". Dziś Dionizy Wincenty Płaczkowski buduje karierę jako tenor występując w Polsce i za granicą

Muzyka, sport i optymizm, czyli pasje Maryli Rodowicz. "Uśmiecham się i do przodu!"

Andrzej Piaseczny niedługo skończy 50 lat, zachwyca fanów muzyką i ciałem. "Forma fizyczna jest u mnie bardzo płynna"

Co sądzisz o tym artykule?
87
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0