Dzień Dobry Extra

Pogoda we wtorek: słonecznie, nawet do 17 st. C

Dzień Dobry Extra

Pogoda we wtorek: słonecznie, nawet do 17 st. C

Wtorek zapowiada się pogodnie w całym kraju. Powieje słaby i umiarkowany wiatr. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Wtorek przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Nizinie Szczecińskiej.

Wiatr słaby i umiarkowany, na Pomorzu zachodnim oraz miejscami na południu porywisty, wschodni i północno-wschodni.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie małe. Na Kaszubach i Kujawach miejscami mgły ograniczające widzialność do 300 metrów, lokalnie osadzające szadź. Temperatura minimalna od -3 st. C na Podhalu, -2 st. C na Kaszubach i -1 st. C na wschodzie do 3 st. C na zachodzie kraju oraz nad morzem. We wschodniej połowie kraju możliwe przygruntowe spadki temperatury do -3 st. C. Wiatr słaby, na Pomorzu Zachodnim umiarkowany, północny i wschodni.

Warunki biometeorologiczne

W większości kraju wilgotność powietrza osiągnie około 70 procent. Odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Pogoda w Warszawie

W stolicy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna sięgnie 13 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z północnego wschodu. Ciśnienie w południe będzie oscylować w okolicach 1014 hPa.

Co sądzisz o tym artykule?
78
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0