Newsy

Pogoda w poniedziałek: pochmurno i mokro w całej Polsce

Źródło: TVN Meteo/x-news

Newsy

Pogoda w poniedziałek: pochmurno i mokro w całej Polsce

Źródło: TVN Meteo/x-news

W poniedziałek w całej Polsce będzie pochmurno i mokro. Padać będzie deszcz lub mżawka. Temperatura od 7 st. w Suwałkach do 14 st. C. we Wrocławiu. 

Najbliższe godziny sprawią, że Polska znajdzie się pod wpływem rozległego niżu znad Północnego Atlantyku. Od zachodu do kraju wkroczy ciepły front atmosferyczny, który przyniesie wilgotne i cieplejsze powietrze polarne morskie.

Pogoda w poniedziałek 29 marca 2021 r.

W poniedziałek będzie pochmurno i mokro. W całej Polsce można spodziewać się słabego deszczu lub mżawki. Spaść może w sumie do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. 

Temperatura wahać się będzie od 7 st. C. w Suwałkach, przez 11 st. C. w centrum kraju, do 14 st. C. na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. 

Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, na zachodzie i północy okresami dość silny - może osiągnąć prędkość do 50-60 kilometrów na godzinę.

Pogoda we wtorek 30 marca 2021 r.

Rozpogodzenia pojawią się we wtorek. Na wschodzie wciąż można spodziewać się słabych opadów deszczu do 3 l/mkw. Będzie dużo słońca. Termometry pokażą nawet 20 st. C. na Dolnym Śląsku. 

Więcej informacji o pogodzie na TVN Meteo

Zobacz także:

Źródło: TVN Meteo/x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
70
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0