Newsy

Pogoda w piątek: słonecznie i ciepło

Pogoda na dzień + 4 kolejne dni (10.06.2021 + 11-14.06.2021) | POLSKA

Newsy

Pogoda w piątek: słonecznie i ciepło

Pogoda na dzień + 4 kolejne dni (10.06.2021 + 11-14.06.2021) | POLSKA

Piatek zapowiada się słonecznie. Jeśli pojawią się opady, to tylko słabe i przelotne. Temperatura od 22 st. C na Podlasiu do 27 st. C na Dolnym Śląsku.

Pogoda w piątek 11 czerwca 

W piątek należy się spodziewać zmiennego zachmurzenia. Na wschodzie popada przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 22 st. C na Podlasiu do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. 

Pogoda w sobotę 12 czerwca

Sobota upłynie pod znakiem przelotnego deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Pogoda w niedziela 13 czerwca

Niedziela będzie na ogół słoneczna, tylko na Podkarpaciu możliwe są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu.

Więcej informacji o pogodzie na TVN Meteo.

Zobacz też:

Goły męski brzuch - kontrowersyjny trend na polskich ulicach. Stylistka: "W żadnym miejscu publicznym nie ma miejsca dla panów bez koszulki"

Opieka nad zwierzętami podczas urlopu. Na co zwrócić uwagę, szukając hotelu dla psów i kotów?

Różnica wieku w związku ma znaczenie? Seksuolog: Młoda kobieta szuka sponsora, a starsza szuka kochanka - to krzywdzące stereotypy

Źródło: TVN Meteo, x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
51
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0