Newsy

Pogoda w piątek: ochłodzenie i przelotny deszcz

Pogoda na dzień + 4 kolejne dni (01 + 02-05.04.2021) | POLSKA

Newsy

Pogoda w piątek: ochłodzenie i przelotny deszcz

Pogoda na dzień + 4 kolejne dni (01 + 02-05.04.2021) | POLSKA

W piątek na Podkarpaciu pojawią się przelotne opady deszczu. W innych regionach będzie pogodnie. Temperatura od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Nadchodzące dni upłyną pod znakiem dynamicznej pogody. W piątek znacznie się ochłodzi, miejscami wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Sprawdź, jaka pogoda będzie towarzyszyć nam w Święta Wielkanocne.

Pogoda w piątek 2 kwietnia 2021 r. 

W piątek na Podkarpaciu pojawią się przelotne opady deszczu do 1-3 l/mkw. W innych regionach będzie pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr z północy będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda w sobotę 3 kwietnia 2021 r. 

Sobota zapowiada się pogodnie jedynie na Pomorzu. W pozostałej części Polski pojawią się przelotne opady deszczu, a na wschodzie deszczu ze śniegiem o sumie do 1-5 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od 5 st. C na Podkarpaciu do 10 st. C na Pomorzu. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda w niedzielę 4 kwietnia 2021 

Wielkanocna niedziela na Podkarpaciu upłynie pod znakiem opadów deszczu ze śniegiem do 1-2 l/mkw. W innych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 st. C na Podkarpaciu do 12 st. C na Pomorzu. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni wiatr.

Pogoda w poniedziałek 5 kwietnia 2021 r. 

Poniedziałek Wielkanocny przyniesie pogodną aurę w całym kraju. Termometry pokażą maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z południa powieje słabo i umiarkowanie.

Więcej informacji o pogodzie na TVN Meteo.

Zobacz też:

Jak uprawiać jogging? "Tworzy się w związku z bieganiem bardzo wiele mitów"

Idealne ciało w czasie pandemii. "To nie jest dobry moment na bicie rekordów w dążeniu do doskonałości"

Filip Chajzer wyruszył w samotny rejs dookoła świata. "Spełnia się marzenie mojego życia"

Źródło: TVN Meteo, x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
60
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0