Newsy

Pogoda w niedzielę: w niektórych rejonach 13 st. C

x-news

Newsy

Pogoda w niedzielę: w niektórych rejonach 13 st. C

x-news

W niedzielę na zachodzie i południowym zachodzie pogodnie. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatura od 1 st. C do 13 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich okresami porywisty.

Pogoda w nocy z soboty na niedzielę

W nocy na południowym zachodzie i zachodzie zachmurzenie na ogół małe, na pozostałym obszarze duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Liczne mgły, miejscami marznące, ograniczające widzialność do 100 m. Temperatura minimalna od -5 st. C, -4 st. C na południowym wschodzie, a w dolinach i kotlinach podkarpackich lokalnie od -9 st. C do -7 st. C, około 0 st. C w centrum, do 2 st. C, 3 st. C na zachodzie i północnym zachodzie. Wiatr słaby, na północy i w obszarach podgórskich Sudetów okresami umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

Pogoda w niedzielę 21 lutego 2021 r.

W niedzielę na zachodzie i południowym zachodzie pogodnie. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Do końca dnia pochmurno na północnym wschodzie. Miejscami mgły, rano gdzieniegdzie marznące, ograniczające widzialność do 100 m, później do 400 m, które lokalnie mogą utrzymywać się przez większą część dnia, głównie we wschodniej części kraju.

Temperatura maksymalna od 1 st. C, 2 st. C na północnym wschodzie i w rejonach dłużej utrzymującej się mgły, około 5 st. C, 7 st. C w centrum, do 11 st. C, 13 st. C na południowym zachodzie i zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich okresami porywisty, południowy i południowo-wschodni.

Pogoda w Warszawie w niedzielę 21 lutego 2021 r.

W niedzielę zachmurzenie duże. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna około 3 st. C. Wiatr słaby, południowy.

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
49
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0