Newsy

Pogoda w niedzielę: pochmurno i zimno

Prognoza pogody łąka

x-news

Newsy

Pogoda w niedzielę: pochmurno i zimno

Prognoza pogody łąka

x-news

Polska będzie pomiędzy wyżem z centrum nad Morzem Północnym a niżem znad Zatoki Fińskiej. Wciąż z północy napływać będzie zimne powietrze pochodzenia arktycznego. Ciśnienie będzie się wahać.

Prognoza pogody dla województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie w powiatach północnych i wschodnich przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem i krupy śnieżnej. Temperatura maksymalna od 5 st. C nad morzem do 10 st. C na zachodzie regionu. Wiatr słaby, w ciągu dnia wzmagający się do umiarkowanego, a okresami do dość silnego i porywistego z kierunku zachodniego i północno-zachodniego.

Prognoza pogody dla województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego

Zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem lub krupy śnieżnej. Możliwy także przelotny śnieg. Temperatura maksymalna od 6 do 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni.

Prognoza pogody dla województwa wielkopolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego

Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna od 8 do 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Prognoza pogody dla województwa mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, miejscami także deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura maksymalna od 8 do 9 st. C. Wiatr na ogół umiarkowany, północno-zachodni.

Prognoza pogody dla województwa dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego

Zachmurzenie umiarkowane i duże. Na wschodzie regionu przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9 st. C do 12 st. C, w szczytowych partiach Sudetów od -5 do -2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Prognoza pogody dla województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8 do 10 st. C, w rejonach podgórskich od 7 do 9 st. C. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni.

Zobacz wideo:

>>> Zobacz także:

Pękniecie lodowca wywołało lawinę. Życie straciło 8 osób

Nieszczęśliwy wypadek na placu zabaw. Dzieci musiały być "wprowadzone w stan śpiączki farmakologicznej"

Partia parówek wycofana z obrotu. Wykryto w niej bakterie groźne m.in. dla kobiet w ciąży i dzieci

Źródło: IMGW |
Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0