Newsy

Pogoda w niedzielę: gdzieniegdzie deszcz, a w górach - śnieg

Prognoza pogody łąka

x-news

Newsy

Pogoda w niedzielę: gdzieniegdzie deszcz, a w górach - śnieg

Prognoza pogody łąka

x-news

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 10 do 13 st. C, w rejonach podgórskich Karpat od 7 do 10 st. C. Wiatr słaby, na wybrzeżu okresami umiarkowany i porywisty, z kierunków zachodnich i północnych.

Pogoda z soboty na niedzielę

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, na zachodzie rozpogodzenia. Miejscami opady deszczu, zwłaszcza na południu, w centrum i na wschodzie kraju. W pasie od Warmii i Mazur, przez Mazowsze, po Małopolskę początkowo możliwe burze. Prognozowana suma opadów lokalnie do 15 mm. Wysoko w górach opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Na południowym wschodzie lokalne mgły ograniczające widzialność do 200 m.

Temperatura minimalna od 3 st. C na zachodzie i na wschodnim Pomorzu, około 7 st. C w centrum, do 11 st. C na południowym wschodzie.

Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu i gdzieniegdzie na południu porywisty, z kierunków zachodnich, początkowo na wschodzie południowy. W Sudetach porywy wiatru do 65 km/h i tam możliwe zawieje śnieżne.

Pogoda w niedzielę - 10 października 2020 r.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Na południu, wschodzie i w centrum okresami opady deszczu. Słabe przelotne opady deszczu również na krańcach północno-zachodnich. Na szczytach Tatr i Sudetów opady śniegu. W Tatrach prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej o 5 cm. Początkowo na Lubelszczyźnie możliwe mgły ograniczające widzialność do 400 m.

Temperatura maksymalna od 10 do 13 st. C, w rejonach podgórskich Karpat od 7 do 10 st. C.

Wiatr słaby, na wybrzeżu okresami umiarkowany i porywisty, z kierunków zachodnich i północnych. W Sudetach i w Tatrach porywy wiatru do 55 km/h, możliwe zawieje i zamiecie śnieżne.

Pogoda w Warszawie

W niedzielę w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 12 st. C. Wiatr słaby, północno-zachodni.

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
58
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0