Newsy

Pogoda w niedzielę: duże mgły ograniczające widoczność

Newsy

Pogoda w niedzielę: duże mgły ograniczające widoczność

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 0 st. do 7 st. C. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, na Przedgórzu Sudeckim i na Warmii okresami porywisty.

Pogoda w nocy - z soboty na niedzielę

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami głównie na zachodzie kraju, w górach zachmurzenie małe. Na północnym wschodzie lokalnie słabe opady mżawki. Miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m, lokalnie marznąca osadzająca szadź.

Temperatura minimalna od -2 st. C na południu, około 1 st. C w centrum do 4 st. C nad morzem; w miejscowościach podgórskich od -4 st. do -1 st. C, lokalnie w kotlinach spadek do -6 st. C. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany południowy i południowo-wschodni.

Pogoda w niedzielę - 20 grudnia 2020 r.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Rano miejscami na południu kraju mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 0 st. na południu kraju w rejonach długo zalegających mgieł i 2 st. na północnym wschodzie do 7 st. na południowym zachodzie. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, na Przedgórzu Sudeckim i na Warmii okresami porywisty, południowy i południowo-wschodni.

Pogoda w Warszawie

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Silne zamglenia. Temperatura minimalna 1 st. C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

W niedzielę w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
80
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0