Newsy

Pogoda w czwartek: deszczowo i wietrznie

Newsy

Pogoda w czwartek: deszczowo i wietrznie

Mimo że już od połowy marca mamy kalendarzową wiosnę, to aura za oknem nadal nie zachwyca. W czwartek nad całą Polską przejdą opady deszczu i śniegu. Szczególnie mokro będzie na południu kraju.

Czwartek z temperaturą od 6 st. C na północnym wschodzie kraju do 10 st. C na Dolnym Śląsku. W całym kraju przelotne opady. Dobra wiadomość jest taka, że według prognoz to ostatni taki deszczowo-śnieżny dzień w tym tygodniu.

Pogoda w czwartek 8 kwietnia 2021 r. 

W czwartek możemy spodziewać się zachmurzonego nieba nad całą Polską. Pod ręką warto mieć mieć parasol lub odpowiedni płaszcz, ponieważ przez kraj przejdą opady deszczu ze śniegiem do 5 l/mkw. oraz mokrego śniegu do 3 cm. Najchłodniej będzie na wschodzie, gdzie termometry wskażą maksymalnie od 6 st. C na, w centrum niewiele cieplej bo tylko 7 st. C. Wiatr zachodni, umiarkowany, okresami dość silny.

Prognoza pogody dla Warszawy w czwartek 8 kwietnia 2021 r.

W Warszawie duże zachmurzenie z przelotnymi opadami. Mimo że termometry wskażą do 7 st. C, to odczuwalna temperatura wyniesie 1 st. C. Wiatr zawieje z prędkością do maksymalnie 22km/h. W nocy z czwartku na piątek prognozowany jest przymrozek. Temperatura będzie wahała się pomiędzy -1 st. C a -4 st. C.

Zobacz też:

Nowy Ład, czyli zmiany w systemie podatkowym w Polsce. Kto na nich skorzysta?

Minister zdrowia: "W Polsce dominuje brytyjska mutacja koronawirusa". Co z pozostałymi odmianami?

Przedszkola i klasy I-III wrócą do nauczania jeszcze w kwietniu? Minister zdrowia odpowiada

Źródło: TVN Meteo, x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
62
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0