Newsy

Pogoda na środę: przelotne opady deszczu

x-news

Newsy

Pogoda na środę: przelotne opady deszczu

x-news

W środę w Polsce zachmurzenie umiarkowane. W całym kraju słabe przelotne opady deszczu. Temperatura od 20 st. C do 25 st. C, w rejonach podgórskich Karpat około 17 st. C. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny i porywisty.

Jak informuje IMGW, północno-zachodnia i centralna część Europy jest w zasięgu wyżu znad Wielkiej Brytanii. Pozostałe obszary kontynentu znajdują się w obszarze obniżonego ciśnienia, a nad Skandynawią pogodę kształtuje niż z frontami atmosferycznymi. Polska jest na skraju wspomnianego wyżu znad Wysp Brytyjskich. Z północnego zachodu napływa powietrze polarne morskie.

Pogoda w środę 21 lipca 2021 r.

W środę zachmurzenie na ogół umiarkowane. W całym kraju słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 20 st. C do 25 st. C, w rejonach podgórskich Karpat około 17 st. C. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny i porywisty, z kierunków zachodnich i północnych.

Pogoda w Warszawie w środę 21 lipca 2021 r. 

W środę w stolicy zachmurzenie na ogół umiarkowane. Możliwe słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 24 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1001 hPa i będzie powoli rosło.

Zobacz też:

Weronika Rosati opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani: "Seksowna mama"

Trwały makijaż na lato? Wizażysta gwiazd radzi, co zrobić, żeby uniknąć śladów po okularach przeciwsłonecznych

Domowa lemoniada z arbuza, idealna na upały. Jak ją przyrządzić?

Źródło: PAP, x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0