Dzień Dobry Extra

Pogoda na sobotę: w miarę ciepło i słonecznie. Bądźcie konsekwentni i zostańcie w domach

Dzień Dobry Extra

Pogoda na sobotę: w miarę ciepło i słonecznie. Bądźcie konsekwentni i zostańcie w domach

W sobotę zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane. Temperatura maksymalna od 10°C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się. Ciśnienie spada.

W sobotę zachmurzenie małe i umiarkowane, na północnym wschodzie okresami duże. Na Podlasiu możliwy słaby przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 10 st. C na północnym wschodzie i na wschodzie wybrzeża do 12 st. C w centrum i 15 st. C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

W nocy na Dolnym Śląsku i Przedgórzu Sudeckim zachmurzenie umiarkowane i duże, poza tym zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura minimalna od -4 st. C na wschodzie i w dolinach karpackich do 2 st. C na zachodzie i 4 st. C lokalnie nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, głównie z kierunków północnych.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie 50-60 procent. Wszyscy odczują komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Pogoda w Warszawie

W Warszawie w sobotę przed południem słonecznie, potem zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna 12 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków północnych. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1007 hPa i nieznacznie spadnie.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna około -2 st. C. Wiatr słaby, z kierunków północnych.

W niedzielę w stolicy zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków północnych.

Źródło: PAP/TVN Meteo |
Co sądzisz o tym artykule?
73
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0